Luxusní vánoční stůl, stylové rukavice i nová soutěž v novém týdnu na Femině!

Také miluješ Vánoce už jen pro tu jejich kouzelnou atmosféru a možnost dokonale se vyřádit na výzdobě? Nedivíme se ti! My v redakci jsme vánoční výzdobou téměř posedlí a každý rok lovíme nové a nové tipy a hledáme inspiraci, abychom své domovy ozvláštnili. A když už ty nápady najdeme, nedá nám to, abychom se o ně s tebou nepodělili.

Luxusní vánoční stůl

Věnce, svícny, girlandy, truhlíky – to vše máš dávno v malíku a přichystané, ale myslela jsi také na to, jak si letos nazdobit slavnostně vánoční stůl? Nemusíš čekat až na Štědrý den, klidně se pusť do výzdoby už teď. Marta Dostoupilová pro tebe zjistila, jak má taková výzdoba vypadat podle odborníka, co obsluhoval anglickou královnu. S jeho návodem rozhodně neuděláš chybu a tvůj stůl bude nezapomenutelný.

Vánoce a nejčastější hádky

Vánoce to ale nejsou jen dárky, pohoda a relax. Vánoce jsou také podle psychologů jedním z nejkritičtějších období pro tvůj vztah. Vzniká napětí z přemíry stresu a shonu a tak není divu, že občas dojde k nějaké té hádce. Kvůli čemu se o Vánocích nejčastěji hádáme? To zjistila Lucka Feiková a my ti prozradíme, že svou roli v tom hrají peníze, rodina a dárky.

A Vánoce tě nepřekvapí

Díváš se dopředu s troškou nervozity, protože si zase říkáš, co se o těch letošních Vánocích pokazí? Ještě máš v živé paměti loňské fiasko s nepovedenou večeří, hádku s tchyní nebo trapas u stromečku s nevhodným dárkem? S naším manuálem tě nic nepřekvapí. Sepsali jsme pro tebe všechna úskalí, která by tě mohla čekat a poradíme, jak se s nimi popasovat. Není to nic složitého, takže máš jistotu, že ty letošní Vánoce budou fakt skvělé.

Největší skandály slavných

Konec roku je obdobím nejen bilancování, ale také vzpomínání. A některé vzpomínky by určitě minimálně některé slavné osobnosti nadobro zapomněly. Ne každý se chce chlubit skandálem a co teprve, když ten skandál je sexuální. Kdo schválně pustil do světa erotické video, kdo se spustil v práci a který herec se snažil nalákat svého maséra na trojku s dalším mužem? To si můžeš přečíst už v pondělí.

Rukavice, které tě zahřejí

Zima už udeřila v plné síle a tak bez pořádné bundy, teplé čepice a šály nejspíš neopouštíš domov. Ale nezapomínáš schovat do tepla také ruce? Jsou na zimu pořádně choulostivé, vysušují se a rychleji pak stárnou. Tomu ale uděláš rychlý konec, pokud se porozhlédneš po nějakých pěkných a hřejivých rukavicích. Jaké jsou v kurzu právě letošní zimu a které by se ti mohly vážně líbit, to pro tebe zjistila Alžběta Bublanová.

Soutěž s námi o vánoční ozdoby

Pro všechny milovnice soutěží máme i tento týden skvělou zprávu. Můžeš si totiž spolu s námi zasoutěžit o sadu nádherných vánočních ozdob od českého výrobce. Co pro to musíš udělat? Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu toho pověstného štěstí při losování.

A co pro tebe chystáme dál?

Jako každý týden i tento můžeš otestovat své znalosti v našem zábavném kvízu. Tentokrát si tě vyzkoušíme z toho, kolik toho víš o Vánocích. A těšit se můžeš i na nové recepty včetně těch vánočních. Zkusit můžeš třeba náš osvědčený na rychlé a jednoduché perníčky. Čekají tě odpovědi našich poradců v poradnách a každý den také horoskopy.

Tak krásný nový týden s Feminou!

4.12.2017 12:00
Více o tématu: recepty

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist