Nová soutěž, šílené diety i elixír mládí v novém týdnu na Femině

Hubnutí teď, když můžeš nějaké to kilo navíc schovat pod huňatým svetrem nebo kabátem, trošku ztrácí význam, říkáš si možná. A už vůbec nechceš slyšet o tom, že bys měla jít cvičit a tak lovíš nějaký zaručený recept na zhubnutí bez práce. Už hledat nemusíš, našli jsme ho za tebe. Ale je tak trošku šílený.

Šílené diety z Hollywoodu

Zhubnout bez práce, bez otravného cvičení a ještě otravnějšího omezování se v jídle by se líbilo nám všem. Jenže pokud už jsi nějakou tu dietu držela, pak víš, že to bez toho prostě nepůjde. I když Hollywood hlásí jiné trendy. Tam se totiž některé celebrity taky nechtějí otravovat v tělocvičně nebo posilovně a tak drží diety, ze kterých jde hlava kolem. Pravda je, že většina z nich má snovou postavičku, ale za cenu toho, že piješ jen jablečný ocet s vodou nebo do sebe cpeš projímadlo. I takové šílenosti jsou hvězdy, jako je Katie Holmes, Jennifer Aniston nebo Beyoncé, ochotny podstoupit, aby měly postavičku jako lusk. Jaké šílené diety drží? To si můžeš přečíst už v pondělí.

Sportuj podle svého temperamentu

Pokud je ti jasné, že žádná taková dieta nemůže mít dlouhodobý efekt a jediné, co tě po ní čeká, je nenáviděný jojo efekt, pak ti nezbude nic jiného, než se pustit do nějakého toho sportu. Ale nevíš pořád, jaký si vybrat, aby ti vyhovoval? Nenech si ujít náš článek, kde ti prozradíme, jaký sport se hodí k jednotlivým temperamentům. Je jasné, že jiný bude vyhovovat člověku cholerickému a úplně jiný zase tomu melancholickému. Komu bude sedět jóga a komu bojové umění? To se dozvíš právě tento týden.

Elixír mládí najdeš v posteli

Pořád utrácíš hromady peněz za drahé krémy, abys oddálila stárnutí, ale efekt ti nepřijde takový, jaký by sis přála? Možná vyhazuješ peníze úplně zbytečně. Odborníci totiž doporučují jako elixír mládí něco úplně jiného a musíme říct, že také mnohem příjemnějšího. Pokud chceš opravdu omládnout, měla by sis dopřávat vrchovatě sexu zakončeného orgasmem. Ten má totiž neskutečný vliv na naši krásu, ale i zdraví. Víc ti prozradí Lucka Feiková už v pondělí.

Na co se připravit po rozvodu

Že teď na sex nemáš ani pomyšlení, protože tvůj vztah definitivně skončil? Tomu rozumíme. Ocitla ses v nezáviděníhodné situaci, ale i ta se dá zvládnout. Na co všechno se budeš muset připravit, až definitivně soud ukončí tvůj manželský stav a z vdané ženské se staneš rozvedenou, pro tebe zjistila Alžběta Bublanová. Poradí ti, jak zvládnout finance, na co nezapomenout při dělení majetku a jak to říct dětem, aby je to zasáhlo co nejméně. Povídání to nebude veselé, ale třeba se ti naše tipy právě teď budou hodit. Přečíst si je můžeš už v úterý.

Soutěž s námi i tento týden

Víme, jak moc ráda soutěžíš a tak pro tebe máme další soutěž. Tentokrát můžeš vyhrát bezva pomocníka pro úklid od Viledy – super mop i s kbelíkem. Ten se teď v době předvánočního úklidu bude hodit, co říkáš? Tak zkus své štěstí a soutěžit můžeš také stále o ceny v celkové hodnotě 6000 Kč v naší další soutěži s Volkswagen Lifestyle.

A na co dalšího se můžeš těšit? Přineseme ti další tipy pro tvou krásu, stylové dekorace, které už budeme pomalu ladit vánočně, podíváme se na zoubek tvému zraví a přineseme ti také nové odpovědi našich odborníků v poradnách.

Tak krásný nový týden s Feminou!

13.11.2017 12:00

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist