Online výklad karet, závislosti slavných i hádky podle znamení na Femině!

Patříš k těm, co si hádky s partnerem dokážou náležitě vychutnat a někdy se tím dokonce skvěle bavíš, nebo naopak jakékoliv konflikty nesnášíš a vyhýbáš se jim velkým obloukem? Není divu, každá z nás to má úplně jinak. Věděla jsi, že velký vliv na to má znamení, ve kterém ses narodila?

Hádky podle znamení zvěrokruhu

To, v jakém znamení jsme se narodili, nám dává určitě předpoklady pro život. Váhy jsou váhavé, Blíženci rozpolcení, Berani zabejčení a tak bychom mohli pokračovat. Podle znamení zvěrokruhu můžeš také poznat, jestli má cenu se s danou osobou pouštět do hádky, nebo mu raději ustoupit, protože vždycky vyhraje. Se kterým znamením má cenu se hádat a se kterým je to naprosto zbytečné? To ti tento týden prozradí Marta Dostoupilová.

Online výklad karet

A když už jsme u těch horoskopů, znamení a tajemna, máme pro všechny ty, co nedočkavě čekají na další online výklad karet, skvělou zprávu – dočkáš se už v úterý. A na co se můžeš zeptat? Na vše, co tě trápí v oblasti lásky, vztahů, přátelství i kariéry. Sára ti bude odpovídat po celý den online rovnou pod článkem, tak si nenech výklad ujít.

Potraviny v těhotenství

Konečně ses dočkala a na tvém těhotenském testu se objevily dvě čárky. S nadšením ses pustila do cvičení, chodíš na procházky, dlabeš správné vitaminové doplňky a dodržuješ všechno, co ti doktoři poradí a doporučí. Ale věděla jsi, že nenarozené miminko mohou ohrozit také potraviny, které v těhotenství konzumuješ? A není jich zrovna málo. Marta Dostoupilová ty nejzávadnější našla a sepsala pro tebe. A má pro tebe i doporučení, co si naopak dopřávat v bohaté míře a vážně sladkou fotogalerii. Nenech si článek ujít už v pondělí.

Slavní a jejich závislosti

To, že jsou slavní díky tlaku médií a společnosti dost často závislí na alkoholu nebo drogách, už asi ani nikoho nepřekvapí. Ale jsou hvězdy, které mají docela jiné úchylky. Některé jsou závislé na nakupování bot, jiné na snídaňových cereáliích a další na čištění zubů. Na čem se ulítává Robert Pattinson a na čem třeba krásná Megan Fox, to pro tebe zjistila Lucka Feiková a prozradí ti to také tento týden.

Krásná v každém věku

Také s hrůzou sleduješ každou novou vrásku, která se ti objeví? Nedivíme se, každá z nás by chtěla zůstat mladá navždy. Nesmrtelnost ti asi nikdo nezaručí, ale my ti můžeme poradit, jak si udržet mladistvý vzhled v každém věku. Dej s námi stopku stárnutí, máme pro tebe pět zaručených triků, díky kterým budeš vypadat stále perfektně.

A co pro tebe chystáme dál?

Těšit se můžeš tradičně na zbrusu nový kvíz, ve kterém si prověříme tvé znalosti, přineseme ti nové odpovědi od našich poradců v poradnách, podíváme se na zoubek nejnovější módě i módním ikonám a každý den pro tebe máme také motivační kartu dne.

Tak si užij krásný nový týden s Feminou!

23.10.2017 12:00
Více o tématu: přátelstvítěhotenství

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist