Zarostlí muži, hvězdy na odvykačce i šílené rekordy v novém týdnu na Femině!

Ačkoliv je už březen a my všichni vyhlížíme nedočkavě jaro, venku panují třeskuté mrazy, které snad konečně tento týden poleví. I tak se nám moc do chladného počasí ven nechce. Pokud to máš stejně, zůstaň raději s námi. Máme pro tebe i v tomto týdnu spoustu zábavy. Na co se můžeš těšit?

Holý versus zarostlý

A už je to tu zase. Vědci nevěděli, co studovat a tak se vrhli na muže. Tentokrát si vzali na paškál jejich ochlupení. Nešlo však jen o vousy, ale vysvlékli partu dobrovolníků hezky do naha a pak jejich fotky ukazovali ženám. Chtěli vědět, jaký typ muže je momentálně v kurzu. Máš svůj tip? Ověř si, jestli je správný už v pondělí. My se přiznáme, že v tomto případě vědci opravdu vedle nešlápli.

Zrádné potraviny

I když to vypadá, že jaro se jen tak o slovo nepřihlásí, přesto všechno už bys měla myslet na to, že odhodíš huňaté svetry, tlusté kabáty a budeš muset sáhnout po lehkém sáčku a halence, nebo topu, co nemilosrdně odhalí každičký faldík a kilo navíc. My víme, že diet už jsi vyzkoušela bezpočet, ale neláduješ se třeba potravinami, které hubnutí brání? Tři takové pro tebe máme.

Hvězdy na odvykačce

Zlaté pozlátko, které je pro nás obyčejné smrtelníky tak moc líbivé, bývá často vykoupené nejrůznějšími démony. Slavné hvězdy bojují se závislostmi možná o něco víc než ostatní. Kdo z nich musel opakovaně do léčebny a s jakou závislostí se léčil? Možná budeš u některých vážně překvapená.

Jak ušetřit za nákupy

Také se každý měsíc děsíš toho, že před výplatou zas budeš počítat už jen drobné a nedočkavě vyhlížet výplatní termín? Nemusíš, máme pro tebe super tipy, jak konečně při nákupech ušetřit. A není to vůbec složité, a když se našimi radami budeš řídit, tak na konci měsíce s nadšením zjistíš, že jsi ještě něco ušetřila.

Nejšílenější sexuální rekordy

Že lidé obecně mezi sebou rádi soupeří, není vůbec nic nového. A ani v sexu se toho nebojí a tak si můžeš už v úterý přečíst, jak starý je nejstarší pornoherec, kdo drží rekord v nejdelší erekci, kdo má největší sbírku penisů a kdo nejsilnější vagínu. O bizarnosti rozhodně nebude nouze.

A co pro tebe chystáme dál?

Těšit se můžeš na tipy stylistky, co ti poradí, jak se správně obléknout podle tvé postavy, rady pro tvou krásnou hřívu i si posvítíme na mrkev, která je doslova malým zázrakem v kuchyni. Těšit se můžeš na nové horoskopy, odpovědi našich poradců i prima recepty.

Tak krásný nový týden s Feminou!

5.3.2018 12:00
Více o tématu: hubnutíkabáty

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist