Cukety, smoothie drinky i marihuana v novém týdnu na Femině!

Prázdniny letí nezadržitelnou rychlostí, už v tomto týdnu se přehoupnou do své druhé poloviny. Ale my jsme založením optimisté, takže víme, že před sebou máme ještě celý měsíc naprosto úžasných zážitků, akcí a zábavy. A bavit se budeš i s Feminou. Co pro tebe chystáme na tento týden?

Dostihla tě cuketománie?

Jestli je na létě něco opravdu super, pak jsou to všemožné dobroty, které najdeš na zahrádce, stačí si je prostě jen utrhnout a pak si je připravit tak, jak to máš ráda. A právě v tomto období je všude plno cuket. Tahle zelenina ti má rozhodně co nabídnout, takže překonej odpor nebo nedůvěru, kterou vůči cuketám možná máš a vrhni se do receptů, které jsme pro tebe nejen vybrali, ale také vyzkoušeli a víme, že jsou opravdu skvělé.

Smoothie drinky

Milujeme je snad všichni, však kdo by odolal chutné kombinaci ovoce, zeleniny a bylinek přesně podle svého gusta? Ale víš, kdy máš které smoothie drinky pít, aby sis nejen pochutnala, ale také si udržela pracně shozená kila? Alžběta Bublanová ti poradí, ve kterou denní dobu si dopřát který drink, abys nejen nepřibrala, ale zároveň udělala i něco pro své zdraví.

Houby, houby, houbičky…

A když jsme u toho zdraví, tak pro tebe máme ještě jednu zázračnou potravinu a tou bezesporu hlíva ústřičná je. Proč by sis ji měla dopřávat a jak ji upravovat? Na to ti dá odpověď Alena Haas Kubátová také tento týden.

Marihuana a slavní

V případě marihuany, nebo alespoň v případě kouření marihuany už o zdraví nemůže být řeč. A přesto si ji mnozí rádi dopřávají a výjimkou nejsou ani celebrity. O některých se to ví už dlouho – třeba takový Brad Pitt se tím nikdy netajil, že si dopřává nějakého toho šluka po perném natáčecím dni, ale řekla bys to třeba do  jeho bývalé ženy Jennifer Aniston? Kdo další si ještě rád dá do nosu? To zjišťovala Lucka Feiková a prozradí ti to už v pondělí.

Klobouky frčí

O tom nemusíme vůbec polemizovat. Klobouky jsou slušivou součástí garderoby, kterou by si měla pořídit každá žena. Vypadají totiž stylově a když vybereš ten správný tvar přímo pro tebe, tak ti budou i slušet. Jaké jsou letos v kurzu a se kterými rozhodně neuděláš chybu? To ti prozradí Alžběta Bublanová také tento týden.

A co pro tebe chystáme dál?

Těšit se můžeš na spoustu inspirace do kuchyně, každý den pro tebe máme dva zbrusu nové recepty, nezapomeň se také podívat, jestli se na tebe neusmálo štěstí v našich soutěžích a přečíst si můžeš nové horoskopy, které pro tebe připravuje naše Sára. A samozřejmě, že se můžeš těšit na spoustu nových článků, inspirace i nápadů.

Tak krásný nový týden s Feminou!

30.7.2018 12:00
Více o tématu: zdravízelenina

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist