Spustili jsme nové horoskopy. Vykládej si karty, ptej se kyvadla, bav se!

Horoskopy, výklady karet, snář, lunární kalendář, partnerský horoskop, životní číslo, koláčky štěstí… To je jen malý výčet toho, co tě čeká v naší nové zábavné aplikaci horoskopů!

To, že tě stejně jako nás baví online výklady karet nebo horoskopy, víme. A taky víme, že je to moc dlouhé čekat celý měsíc, než se budeš moci zeptat Sáry na to, co tě trápí a nechat si vyložit karty ať už na lásku, vztahy, kariéru nebo problém, který právě teď řešíš. A proto jsme pro tebe připravili překvapení.

Nová aplikace horoskopů je na světě!

Už nemusíš čekat dlouhé týdny, ani se spokojit s jediným výkladem, máme pro tebe zbrusu novou aplikaci horoskopů, se kterou se budeš docela jistě parádně bavit. Můžeš si totiž sama vykládat karty, zeptat se kyvadla na aktuální problém, který tě pálí nebo když se neumíš rozhodnout. Pokud tě zajímá, jak si na tom stojíš s láskou, docela určitě vyzkoušej naše runy lásky. Bavit tě ale budou i karty dne nebo runy dne, přečíst si můžeš nově i květinový nebo keltský horoskop. Že máš raději čísla? Prima, zkus se podívat na své životní číslo, které ti prozradí, jaká jsi.

Když si nevíš rady, zeptej se věštců

Pokud ti malé a vlastní výklady nebudou stačit, máme tu odborníky na slovo vzaté, kteří jsou online připojeni, aby ti podali vysvětlení ke kartám, které jsi si vyložila. Na  6 – 8 stranách zjistíš, jak si na tom stojíš v tarotu rozhodnutí nebo velkém tarotu pro rok 2018.

Lunární kalendář i snář

Lunární kalendář na našich stránkách čteš pravidelně každou neděli, ale víme, že pamatovat si, co máš dělat celý týden dopředu, je skoro nemožné, proto jsme ti připravili od 1. 9. novinku, a to lunární kalendář denní. Můžeš si tak pohodlně přečíst každý den, co je právě vhodné podle měsíce pro tvou krásu, zdraví i bydlení. A pokud máš v noci divoké sny a ráno marně přemýšlíš, co znamenají, už nemusíš složitě pátrat v knížkách, stačí si jednoduše najít v našem snáři podle abecedy to, co se ti zdálo a hned zjistíš, co ti měl sen ukázat nebo jakým směrem tě navést.

Online výklad zcela zdarma právě dnes!

A když už jsme u těch výkladů, tak nás sleduj i dnes, protože pro tebe máme online výklad karet zcela zdarma. Můžeš se zeptat Sáry na to, co tě trápí a s čím si nevíš rady a počkat si na odpověď.

Tak se krásně bav s naší novou aplikací a dej nám vědět, jak se ti líbí!

 

 

 

28.8.2018 12:00
Více o tématu: zdraví

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist