Láska, krása i kamarádství v novém týdnu na Femině

Na létě prostě miluju rána, když mě z postele tahá zpěv ptáků, vůně čerstvě posečené trávy (jo, já vím, mám tu nespornou výhodu, že nejsem alergik) a když se k tomu můžu brouzdat ranní rosou, je mi prostě krásně na těle i na duši. A k létu patří samozřejmě také zábava a tu ti přinášíme na našich stránkách. Co tě čeká tento týden?

Tonizovat se ti vyplatí

Pokud vyrážíš na dovolenou, festival nebo jen zahradní party s kamarády, docela určitě ti záleží na tom, jak budeš vypadat. Ale není to všechno jen o skvělém make-upu, myslet bys měla také na svou pleť a péči o ni. Lucka Feiková pro tebe zjistila, proč je tak moc důležité, abys svou pleť tonizovala. Věř nám, že po přečtení článku už na to nikdy nezapomeneš.

Láska je láska

Léto přímo lásce nahrává. Party pod širým nebem, festivaly nebo jen náhodná setkání u vody – tady všude můžeš narazit na svého vysněného prince a zamilovat se. Ale víš, co se potom děje s tvým tělem? Ve chvíli, kdy se zamiluješ, je z něj stroj, který šlape jako na drátkách a stav, ve kterém se nacházíš, se dá úplně v klidu přirovnat k tomu, jako by sis dala kokain. Jaké reakce ve tvém těle při prvním zamilování probíhají zjistila Alžběta Bublanová.

Bez kamarádek ani ránu

Když už se zamiluješ, je jasné, že tvé kamarádky budou první, které s tebou budou sdílet své pocity a štěstí. Pokud jsi spíš vlk samotář a kamarádkám své štěstí prozradíš až mnohem později, měla bys zbystřit. Je totiž dokázáno, že sdílením své lásky svůj vztah posiluješ. Proč? To se dozvíš už v úterý.

Rizika na dovolené

Je jasné, že zeptat se, jestli se chystáš někam na dovolenou, je v tuto dobu úplně zbytečné. Všichni se nemůžeme dočkat, až utečeme z reality všedních dní za prázdninovými dobrodružstvími. Ale co na tebe čeká za úskalí a co ti kde hrozí? To zjišťovala Mirjana Červinková a ty se to dozvíš také tento týden.

Nemůžeš spát? Změň jídelníček!

Trápí tě nespavost, celé dlouhé hodiny zíráš do stropu, převaluješ se v posteli a nemůžeš usnout? Děsí tě jen pohled na budík, který nemilosrdně odtikává každou minutu, kterou jsi mohla spát? Možná je na čase změnit jídelníček. A to radikálně, spousta potravin, které jíš, má totiž vliv na kvalitu tvého spánku. Jaké to jsou ti prozradí Lucka Feiková už v úterý.

A co dalšího pro tebe chystáme?

Stále ještě si můžeš zasoutěžit v naší velké soutěži o vouchery do Laserového centra Anděl. Máme pro tebe také nové produkty ve Femina klubu a chystáme soutěž o sportovní hodinky nebo stylové plavky.

Tak krásný nový týden s Feminou!

9.7.2018 5:23
Více o tématu: krásapostele

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist