Mikronevěra, tajné svatby i lagom style v novém týdnu na Femině

Olympijské hry jsou definitivně za námi a ty tak zase budeš moci okupovat televizi namísto partnera a tento týden také končí únor, což znamená, že jaro je zase o kousek blíž. I když to tak za okny nevypadá… Ale s námi se nejen skvěle pobavíš, ale také zahřeješ. Co pro tebe chystáme tento týden?

Co jíst v mrazech?

Zatímco my už nedočkavě vyhlížíme jaro, příroda se rozhodla nám dát jasně najevo, že zima ještě neskončila a tak nás trápí mrazivé teploty a nepříjemný vítr, který štípe do tváří. Taky už máš plné zuby toho, jak se pořád klepeš zimou? A taky tě štve, že do sebe liješ po litrech horkou čokoládu a cpeš se nezdravými jídly ve snaze se zahřát? Nezoufej, Jana Trusková pro tebe našla potraviny, které tě v těchto šílených mrazech zahřejí a zároveň po nich nepřibereš, a to se počítá.

Potraviny pro lepší sex

A když už jsme u těch potravin, pak věz, že nejen zahřát tě dokážou, ale také zlepšit kvalitu tvého sexu. Pravda, zrovna minulý týden jsme rozmetali mýty o afrodiziacích na kousky, ale Lucka Feiková pro tebe má zaručené typy, jak si zlepšit nejen sex, ale i si dopřát vážně skvělý orgasmus. Vystačíš si s potravinami, které máš běžně doma. Hlavní roli tentokrát bude hrát špenát, vejce nebo ovesné vločky.

Mikronevěra vládne světem

Máš pocit, že tvůj vztah s partnerem nemůže ohrozit vůbec nic? Myslíš si, že jste natolik zamilovaní, že vám nevěra nehrozí? Možné to je, ale co taková mikronevěra? Že nemáš nejmenší tušení, o čem je řeč? Pak věz, že jde o moderní způsob nevěry, který se plíživými kroky dostává snad do každé domácnosti. O co jde ti prozradíme už v pondělí.

Tajné svatby slavných

Asi nikomu neušlo, že se minulý týden podruhé oženil moderátor a bavič Leoš Mareš. Svatbu se mu podařilo dokonale utajit, stejně tak jako jeho kolegům z Hollywoodu. Kdo vypekl novinářům rybník a potom si z nich ještě dělal legraci? To vypátrala Lucka Feiková a dozvíš se to hned v pondělí.

Jóga může ublížit

Ráda bys začala dělat něco pro své zdraví, do posilovny tě to neláká, ale docela se ti zalíbila jóga? Určitě se do ní pusť, je totiž naprosto úžasná nejen pro tvé tělo, ale také pro tvou pohodovou mysl. Ale dej si pozor, i jóga dokáže ublížit. Jak? To zjistila Alžběta Bublanová a prozradí ti to také tento týden.

Co dalšího tě čeká?

Těšit se můžeš na bydlení v lagom stylu, podíváme se na zoubek peprmintovému oleji a jeho využití, chystáme pro tebe politický kvíz a poradíme ti, jak se vyhnout podráždění střev, které trápí čím dál více lidí. A nezapomeň si s námi také zasoutěžit. Připravili jsme pro tebe soutěž o knihu Purpurové doteky s podpisem spisovatelky Markéty Harasimové.

Tak krásný nový týden s Feminou!

25.2.2018 11:00
Více o tématu: nevěra

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist