Nejkratší manželství, valentýnský horoskop i nevěrníci v novém týdnu na Femině!

Už ve středu nás v tomto týdnu čeká Valentýn. Jedni tento svátek nesnáší a považují ho za přivandrovalý a druzí na něj nedají dopustit. My jsme se rozhodli dát oslavě lásky šanci a tak jsme pro tebe připravili hromadu zajímavých článků. Ale neboj, na své si přijdeš i pokud ti Valentýn vůbec nic neříká. Nudit se s námi ani v tomto týdnu nebudeš!

Valentýnský horoskop

Valentýn – to je svátek všech zamilovaných a proto jsme si pro tebe připravili ve spolupráci s kartářkou Helen Stanku zamilovaný horoskop. Jak na tom budeš s láskou? Podaří se ti konečně najít toho pravého, vysloví se ten tvůj a požádá tě o ruku, nebo to spíš vypadá na rozchod? To se dozvíš přesně na Valentýna – tedy ve středu.

Valentýn ve světě

Kde dávají ženy mužům čokoládu, ale na svůj dárek si musí měsíc počkat? Kde si vystačí s vystřiženými přáníčky a kde si navzájem zamilovaní dávají orchideje? Jak slaví Valentýn ve Francii a kde si nadělují romantickou večeři s pralinkami? Dalo by se říct, že co země, to trošku jiný způsob oslav svátku všech zamilovaných. Jak se slaví Valentýn ve světě? To si přečti už v úterý.

Na Valentýna sama

Obchody jsou plné srdíček, cedule hlásají, že tady i tamhle nabízejí to nejlepší menu pro zamilované, ale ty jsi už nějakou dobu single? Nezoufej! Valetnýn si můžeš užít i sama a určitě se nebudeš nudit a už vůbec ne smutnit. Máme pro tebe hned několik tipů, jak si udělat středu krásnou i bez partnera.

Nekjratší manželství

Ono leckdy není s chlapem ani o co stát. To by ti mohly vyprávět hollywoodské hvězdy. Lucka Feiková se rozhodla, že dost bylo zamilovaných článků a zjistila pro tebe, komu naopak vztah vůbec nevyšel. Jak dlouho trvalo první manželství třeba Kim Kardashian nebo Drew Barrymore? Svůj rekordně krátký manželský svazek má za sebou ale i fešák Bradley Cooper. Které další hvězdy drží skoro rekord v nejkratším manželství, si můžeš přečíst hned v pondělí.

Jak poznat nevěrníka?

A když už jsme u nevydařených vztahů, nemůžeme zapomenout ani na ten nejčastější důvod rozchodů – nevěru. Tentokrát ti však nepřinášíme příběh čtenářky nebo rady, jak ustát nevěru. V tomto týdnu ti poradíme, jaké znaky jsou typické pro toho, kdo by mohl být nevěrný i jak odhalit nevěrníka. Na článek se můžeš těšit už v pondělí.

Flexitariánství

Už jsi někdy slyšela o flexitariánství? My ti tento trend ve výživě představíme. Alena Kubátová si na něj posvítila a přinese ti opravdu podrobnou sondu do života lidí, kteří vyznávají tento zdravý životní styl. A kdo ví, třeba se ti natolik zalíbí, že mu propadneš, stejně jako tisíce lidí na celém světě.

A co dalšího pro tebe chystáme?

Poradíme ti, jak zvládnout nadměrný stres a hluk pomocí ušní jógy. Společně s námi vyzraješ na únavu, která tě v těchto dnech může pronásledovat a podíváme se také na velmi zajímavé divadelní představení, které však není vůbec veselé. Chystáme pro tebe na každý den tvé oblíbené horoskopy i kartu dne a těšit se můžeš na spoustu dalších článků.

Tak krásný nový týden s Feminou!

12.2.2018 12:00
Více o tématu: horoskopymanželstvístres

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist