Online výklad karet již tento týden a odpovědi na otázky ohledně Femina klubu

Také se už nemůžeš dočkat, až přijde Sára s novým online výkladem karet? Tak to tě určitě potěšíme, v tomto týdnu se na něj můžeš těšit. A také pro tebe máme odpovědi na otázky ohledně Femina klubu. Na co se ptáte nejvíc?

Online výklad již tento týden

Stal se už tradicí a vy, naše milé čtenářky, jej máte rády stejně jako my v redakci. Sára je připravená poradit nám všem s našimi bolístkami, vztahy, láskou, kariérou. A pokud tě nic netrápí, může ti předat jen poselství, i to má velkou moc. A musím prozradit, že Sára si vás všechny moc chválí, jak skvěle na sobě pracujete. Takže pokud máš nějaký problém a potřebuješ se poradit, nenech si ujít právě toto úterý pravidelný online výklad karet zcela zdarma.

Femina klub, co musíš vědět

Stále častěji dostáváme dotazy, jak se můžeš zapojit do našeho Femina klubu, jak sbírat body a kolik stojí poštovné při doručování dárků. Tak to vezmeme hezky popořádku. Body sbíráš za to, že procházíš a čteš články, za recenze ke kosmetickým produktům, za komentáře a příspěvky v diskuzích, ale také můžeš získat prémiové body za to, že napíšeš článek. Pokud se nám bude líbit a vypublikujeme jej, tak ti za něj připíšeme hned 2000 bodů do Femina klubu navíc.

Kolik bodů za co?

  • Čtení na webu – 1 bod za každou stránku
  • Testy kosmetiky – 50 bodů za publikovanou recenzi produktu
  • Recepty – 100 bodů za publikovaný recept
  • Komentáře – 5 bodů za vložený komentář k článku
  • Publikovaný článek – 2 000 bodů

V jednom dni máš možnost získat maximálně 500 bodů. Nasbírané body pak můžeš vyměnit za dárečky.

Žádné poplatky ani poštovné

Dost často se nás ptáte, kolik bude stát poštovné za odeslané dárky. Odpověď je jednoduchá – neplatíš vůbec nic, a to ani při odesílání na Slovensko. Prostě nasbíráš body, v klubu si vybereš dárek, který se ti líbí a objednáš si jej. Pak už jen čekáš, až dorazí a udělá ti radost. Jedinou podmínkou, která u klubu je, že musíš být přihlášena.

Pokud se vrhneš na psaní článku, zašli nám jej na adresu redakce: redakce@femina.cz. Recepty můžeš vkládat do formuláře a testy kosmetiky recenzovat přímo pod jednotlivými druhy.

A co je na tom to nejdůležitější? Máme pro tebe spoustu nových dárků. Tak se podívej, na co se můžeš těšit tady.

 

25.3.2019 12:00

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist