Muži versus ženy, hvězdy s talentem i podzimní bydlení v novém týdnu na Femině!

Podzim prostě miluju i navzdory tomu, že přichází chladné dny, déšť a vítr. Mám ráda přírodu, která mění své barvy k nepoznání, ráda si užívám slunečních dní, abych načerpala energii z přírody. Ale umím si užít i ty ošklivé dny plné deště a větru. To pak zalezu do postele s knížkou a horkou čokoládou a je mi taky krásně. Že ty nejsi zrovna fanynka podzimu? Ale to je škoda, má své kouzlo i úžasnou vůni…

Přines si domů vůni podzimu

Podzim tvůj domov nádherně rozzáří. Má ty nejkrásnější barvy, které můžeš použít nejen jako dekorace, ale třeba také na závěsech či doplňcích. A má také svou nezaměnitelnou vůni. Nevěříš? To si určitě nenech ujít článek Alžběty Bublanové, která ti poradí, jak si na podzim provonět domov tak, aby ses nejenže cítila naprosto skvěle, ale také jsi udělala něco pro své zdraví.

Jaká jsi podle uklízení?

A když už jsme u toho domova, věděla jsi, že to, jak máš zařízený domov a jak jej uklízíš o tobě mnohé vypovídá? Jsi perfekcionistka, volnomyšlenkářka nebo bohémka? Máš ráda lidi, dokážeš zatnout zuby a jít za svým snem, nebo si raději necháváš život řídit? To všechno a mnohem víc o tobě prozradí tvůj domov. Jak jsi na tom ty, se můžeš podívat už v úterý v článku Marty Dostoupilové.

Hvězdy s talentem

Pokud zrovna na úklid talent nemáš, nezoufej, tutově máš talent na něco jiného. Stejně jako celebrity. Lucka Feiková se vrhla do zkoumání a zjistila, jaký talent skrývá Angelina Jolie, Justin Bieber nebo třeba Bruce Willis. Která hvězda ovládá házení noži jako profík, kdo složí v rekordním čase Rubikovu kostku a kdo umí parádně hrát na harmoniku? To ti prozradíme hned v pondělí.

Muži versus ženy

Porovnání mužů a žen nás vždycky baví. Jsme odlišní jako den a noc, ale ne ve všem. Odborníci se zaměřili na to, jak moc mlžíme v oblasti sexu a možná budeš překvapená výsledky jejich bádání. Až si článek v pondělí přečteš, napiš nám, jak jsi na tom ty, jestli také lžeš o svých milostných dobrodružstvích, nebo jsi ke svým partnerům upřímná.

Běh tak trošku jinak

Rozhodla ses udělat něco pro svou postavu a zdraví, ale počasí už moc venkovním sportům nepřeje a tak ti zůstává jen běh? To ale vůbec nevadí, protože běh je fajn. Pomůže ti nejen shodit nadbytečná kila, ale také posílí tvou imunitu. Jestli ti však běh připadá nudný, pak zkus parkour nebo free running. Užiješ si běh s větrem o závod tak trošku jinak. Jak? To ti prozradíme také tento týden.

Maca peruánská pro tvé zdraví

Už ses seznámila s novou superpotravinou jménem Maca peruánská? Že nemáš nejmenší tušení, co to je a k čemu se to používá? Nevadí! Pavla Košík Jelínková ti o ní zjistila naprosto všechno. Prozradí ti, jaké má účinky na tvé zdraví, kde ji sehnat i jak ji používat a má pro tebe i prima recept. Článek si nenech ujít už ve středu.

A co pro tebe chystáme dál? Poradíme ti, jaké právě teď frčí šály a šátky, podíváme se na to, jakou ženu muži považují za ideální. Máme pro tebe dobré rady od našich poradců v poradnách a chystáme i zbrusu nový kvíz, který prověří tvé znalosti.

Tak si užij krásný nový týden s Feminou!

9.10.2017 12:00
Více o tématu: postelezdraví

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist