Výklad karet, tvrdá výchova i zimní depka v novém týdnu na Femině!

Také ti připadá, že ten čas letí závratnou rychlostí? Vždyť teprve nedávno skončily Vánoce, mnozí z nás ještě mají doma vánoční výzdobu i se stromečkem, a už pomalu končí leden. Ale znamená to přeci jen jednu dobrou zprávu. Máme pro tebe další z našich online výkladů karet zdarma.

Online výklad karet

Potřebuješ poradit s láskou, nedaří se ti ve vztahu a ty nevíš, co dělat a jak dál? Rozhoduješ se mezi dvěma pracovními pozicemi, nebo už dlouhou dobu nemůžeš zavadit o pořádnou práci? Máš problémy s kamarádkou nebo dětmi? Zkus se zeptat na odpověď karet. Naše Sára ti udělá nejen výklad, ale také ti pomůže podívat se na problém z jiného úhlu. Tak náš pravidelný online výklad karet zcela zdarma nepropásni. Těšit se na něj můžeš v úterý.

Tvrdá výchova slavných

Člověk by řekl, že slavní umělci díky své zaneprázdněnosti dopřávají svým dětem volnost a jako kompenzaci za to, že na ně nemají čas, také hodnotné dárky a veškerý luxus, který si jen mohou přát. Jenže ne všechny celebrity to mají takhle. Jsou mezi nimi i takové, které jsou na své děti pěkně přísné. Kdo zakazuje svým dětem mobily, sex a kdo dokonce i jídlo? To si můžeš přečíst hned v pondělí.

Ideální délka sexu

Jestli se o něčem diskutuje ještě víc, než o tom, jakou hraje v sexu roli velikost, pak je to délka sexu. Jak dlouho by měl trvat takový milostný akt podle odborníků a jak dlouho by si to představovali muži a ženy? Je jasné, že realita se od představ značně liší. A jestli říkáme značně, pak je to vážně hodně velký rozdíl. Takže, jaký je ideální čas? To si přečti v pondělí.

Jak oživit vztah

A když už budeš řešit ten sex, který ať už se nám to líbí nebo ne, hraje ve vztahu opravdu velmi důležitou roli, nenech si ujít ani článek Alžběty Bublanové, která ti poradí, jak oživit vztah. Zahodit ho a podat žádost o rozvod nebo se rozejít, můžeš vždycky a je to mnohem jednodušší, než se snažit vztah budovat. Ale pokud na svém vztahu zamakáš, získáš mnohem víc než rozchodem. Jak na to? To ti prozradíme také tento týden.

Zázrak jménem Řecký jogurt

Možná už jsi o něm slyšela a možná už jsi ho i do svého jídelníčku zařadila. A dobře děláš, protože řecký jogurt je výživová bomba, která má báječný vliv na tvůj organismus a je skvělý také v případě, že držíš právě teď nějakou tu dietu. A protože v obchodě není zrovna levná záležitost, jistě tě potěší Jana Truksová, která ti přinese kromě mnoha zajímavostí také super recept na domácí řecký jogurt.

Jak na depku?

Máš plné zuby pošmourných dní, inverze, mlhy a zimy? Nic tě nebaví, do ničeho se ti nechce a nejraději bys celé dny vůbec nevylezla z postele? Pak tě možná dostihla zimní depka. Ale neboj, my tě v tom nenecháme, našli jsme super tipy, jak se s ní poprat.

A co dalšího pro tebe chystáme?

Podíváme se na zoubek bolavým zádům, poradíme ti, jak se zbavit bolesti jednou provždy. Marta Dostoupilová si zase nachystala super návod, jak mít bohatou a krásně lesklou hřívu podle vizážistů celebrit. Těšit se můžeš na horoskopy na celý týden a nenech si ujít ani náš lunární kalendář, který ti prozradí, co je pro tvé tělo i krásu nejlepší zrovna teď pěkně podle Měsíce.

Tak krásný nový týden s Feminou!

29.1.2018 12:00

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist