Online výklad karet, kouzlo jablečného octa i stop manipulaci v novém týdnu na Femině

Potřebuješ poradit s láskou? Nevíš, jestli je vhodný čas na změnu práce nebo vztahu? Máš jiné problémy? Zkus se zeptat Sáry a karet. Máme pro tebe další z oblíbených online výkladů karet zcela zdarma.

Online výklad karet

Na naše online výklady už jsi si určitě zvykla a těšíš se na ně. Pokud je to tak, tak tě určitě potěšíme, protože pro tebe v tomto týdnu, přesněji řečeno už v úterý, chystáme další z našich výkladů karet zcela zdarma. Tak si připrav otázku a zeptej se Sáry na lásku, zdraví, finance, nebo na cokoliv dalšího, co tě trápí. Ráda ti odpoví a leckdy přidá i osobní vhled. My v redakci na její rady nedáme dopustit.

Jak se bránit manipulaci?

Také máš pocit, že si s tebou každý dělá, co se mu zlíbí? Že spoustu času trávíš tím, že plníš úkoly za někoho jiného, chodíš na mejdany, které tě nebaví, trávíš čas s lidmi, které nemáš vlastně ani ráda, ale nedokážeš prostě říct ne? Pak je článek Alžběty Bublanové určen přímo pro tebe. Zjistíš, jak se takovým manipulátorům snadno bránit a nebude tě to stát ani moc nervů nebo stresu.

Zázračný jablečný ocet

To Lucka Feiková se zase rozhodla postarat o tvé zdraví a zjistila, proč by sis měla každý den dopřát skleničku domácí jablečného moštu. Benefity jsou úžasné. Shodíš nějaké to kilo, co máš navíc, vyladíš si do správných hodnot hladinu cholesterolu a uděláš mnohé pro posílení své imunity. Co dalšího ještě jablečný mošt dokáže, se dozvíš už v pondělí.

Vysokoškolsky vzdělané celebrity

Ne každá hvězda sekla se školou hned, jak dostala příležitost si zahrát v nějakém tom kasovním trháku. Mnohé z nich buď ještě jako zcela neznámé a někdy už jako hvězdy vystudovaly vysokou školu. Kdo rozumí elektrotechnice, od koho by sis mohla nechat poradit se zdravou výživou a hubnutím a kdo je chemický inženýr či právník? To se dočteš už v úterý.

Vztahy, které posiluje alkohol

Ano, zní to jako naprostá šílenost, ale je to tak. Podle odborníků prý vztahy párů, kteří spolu popíjejí alkohol, vydrží mnohem déle, než ty, kde se alkohol vůbec nepije. Proč tomu tak je a co dalšího zjistili o lásce, ví Lucka Feiková a prozradí ti to v tomto týdnu.

A máme pro tebe také nový kvíz, těšit se můžeš na horoskopy a nezapomeň si také zkusit vyhodit karty sama, nebo se zeptat kyvadla v naší rubrice horoskopů.

Tak se skvěle bav s Feminou!

 

28.1.2019 12:00
Více o tématu: celebrityhoroskopyzdraví

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist