Online výklad karet, charita i horoskopy na rok 2019 v novém týdnu na Femině!

Ať už se nám to líbí nebo ne, prosinec a s ním Vánoce a konec roku se nezadržitelně blíží. Možná je to pro tebe čas k bilancování toho, co se ti za uplynulý rok podařilo a možná spíš doba, kdy si chystáš plány na rok nadcházející. S námi zvládneš v tomto týdnu obojí.

Online výklad karet po celý den zcela zdarma

Bilancuješ? Přemýšlíš, jestli jsi v tom letošním roce udělala pro svou kariéru, vztah nebo splnění snů úplně všechno? Chtěla bys vědět, jestli můžeš ještě něco udělat, nebo už je vše dokonáno a ty se jen můžeš těšit na výsledky tvé tvrdé práce? Zkus se zeptat karet a naší Sáry. V úterý pro tebe chystá už tradiční online výklad karet po celý den zcela zdarma. Tak si ho nenech ujít!

Horoskopy pro rok 2019

Přemýšlíš spíš nad tím, jaký bude nadcházející rok? Plánuješ si změnu práce nebo jsi sama a přemýšlíš, jestli se ve tvém životě objeví konečně ten pravý? Pak tě určitě potěší naše druhá várka horoskopů pro rok 2019, tentokrát pro vzdušná znamení Blíženců, Vah a Vodnáře.

Charita slavných

Konec roku, to jsou i nejrůznější charitativní akce, při kterých nezapomínáme obdarovávat ty, kteří neměli takové štěstí a nedostává se jim zdraví, rodinného zázemí nebo bydlení vůbec. A tak přispíváme na nejrůznější charitativní projekty. A nejsme sami. Ani celebrity se nenechají zahanbit a každoročně vydávají celé miliony dolarů na dobrou věc. Kdo ze slavných má dobré srdce? To ti prozradí Lucka Feiková už v pondělí.

Káva a její účinky na tvé tělo a sex

Myslíš si, že káva je jednoduše životabudič, bez kterého se ráno neobejdeš, ale co když toho umí mnohem víc? Dokáže si poradit s vráskami i akné, povzbudí tvé tělo i mysl a dokonce je skvělá jako podpora tvého sexuálního života. Poradí si se špatnou náladou a je výborná i jako… na co všechno je káva vlastně skvělá, si můžeš přečíst už dnes.

Bav se s námi!

Začínáš být lehce nervózní z předvánočního šílenství? Nemusíš, prostě na chvilku vypni všechny starosti a bav se s námi. Přinášíme ti nejen zajímavé články, v tomto týdnu třeba rozhovor se spisovatelkou Sabrinou Harisovou, ale také soutěže – v nejbližších dnech se můžeš těšit na soutěž o poukázky do bagetérie nebo stylové repráčky. A nezapomeň pravidelně sledovat také náš Femina klub. Přinášíme ti před Vánoci také nové dárky.

Tak krásný a pohodový nový týden s Feminou…

26.11.2018 12:00
Více o tématu: celebrityhoroskopy

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist