Online výklad karet, nová soutěž i žhavé letní noci na Femině!

Potřebuješ poradit s láskou, kariérou nebo udělat zásadní životní rozhodnutí a nevíš, jestli je správné? Zkus se zeptat karet a naší Sáry. V tomto týdnu pro tebe chystáme další online výklad karet zcela zdarma. A co dalšího tě s námi čeká?

Online výklad karet

Znáš to, i když jsi normálně racionálně uvažující bytost, občas se dostaneš do situace, kdy fakt nevíš, co dělat. Ač ti kamarádky v dobré víře radí, máš pocit, že to pořád není ono, ale rozhodnout se také nedokážeš. A to je přesně ten případ, kdy můžeš zkusit využít naší online astroporadny a nechat si od Sáry vyložit karty. Šanci budeš mít už toto úterý, tak si ji nenech utéct.

Sex na jednu noc

Co si budeme povídat, léto prostě letním láskám a žhavým nocím přímo nahrává. Více než kdy jindy máme touhu po tom být milované a užívat si trošku i toho zakázaného ovoce, kterým náhodný sex na jednu noc docela určitě je. Jak si ho užít, aniž by ses zamilovala nebo přišla k nějaké úhoně, ti poradí Lucka Feiková už v pondělí.

Endometrióza a slavní

Možná ani netušíš, kolik žen po celém světě trpí endometriózou. Bolesti břicha, křeče a neplodnost – to vše ženy, které jí trpí, trápí. A slavné ženy nevyjímaje. Které hvězdy se nemohly kvůli endometrióze stát matkami, které na výzkum tohoto palčivého ženského problému dávají nemalé částky a které se s ní potýkají? Prozradíme, že mezi ně patří takové herečky jako je Susa Sarandon nebo Whoopi Goldberg.

Svatba na spadnutí, ale rodina nesouhlasí

Zamilovala ses až po uši a chceš si svého vyvoleného vzít stůj co stůj. A to i navzdory tomu, že rodina vůbec nesouhlasí, kamarádky ti ho rozmlouvají a rodiče chtějí svatbu dokonce bojkotovat. Co s tím? Vždycky je nějaká cesta, jak srovnat rozvášněné davy. Ale nebude to jednoduché. Jak na to, ti poradíme ve středu.

Povolání, co nebudou za 20 let existovat

Říkáš si, jak super máš práci a že u ní vydržíš klidně až do důchodu. Ale díky rozvoji technologií, se některá povolání ocitají tak trochu na okraji propasti a hrozí jim, že za takových dvacet let už vůbec nebudou existovat. Která to jsou a není mezi nimi také to tvé? To ti prozradí Jana Truksová také tento týden.

Zero waste

Že právě nevíš, co si vůbec máš pod tímto pojmem představit? Pak věz, že jde o nový trend a životní styl, který se snaží o to, abychom po sobě zanechávali co nejmenší stopu odpadu. Jak žít v souladu s ním? A proč bys to rozhodně měla alespoň zkusit? To ti prozradí Pavla Košík Jelínková.

Soutěž s námi

A pro všechny, které milují naše soutěže je tady stále ještě možnost vyhrát voucher na ošetření na Laserové klinice Anděl. Ale v tomto týdnu startujeme také soutěž o UFO mini od Foreo a stále ještě můžeš soutěžit o hodinky FitBit. Tak zkus své štěstí.

A co chystáme dál? Samozřejmě, že nové horoskopy na každý den, chuťovky a vyzkoušené recepty, prozradíme ti něco o zdravých houbách a podíváme se na zoubek také letním kloboukům.

Tak krásný nový týden s Feminou!

16.7.2018 5:00
Více o tématu: horoskopy

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist