Krásný úsměv, hubnutí i výstřelky slavných v novém týdnu na Femině!

Taky si ještě pamatuješ doby, kdy jsi sbírala obaly od žvýkaček nebo čokolád, plyšáky, panenky nebo fotky s podpisem slavných? Kdy jsi měnila s kamarády hračky z čokoládových vajíček, abys měla celou sérii a šetřila si pěkně korunku ke korunce na vyhlídnutou drahou pannu? Sběratelská vášeň nás v určitém věku popadne všechny a některým zůstane až do dospělosti…

Výstřelky slavných

Ani celebrity nejsou výjimkou. Také ony mají své výstřelky a své vlastní sbírky, akorát jsou trošku jiné než ty naše s obaly od čokolád nebo známkami. Nebo spíš mnohem dražší. Která celebrita si pořídila zlatou vanu, která zlaté leginy, kdo musí mít místo psů tygry a kdo svému domácímu mazlíčkovi nechal vybudovat příbytek věhlasnými bytovými designéry? To zjišťovala Lucka Feiková a myslím, že se skvěle pobavíš.

Kdy zůstat ve vztahu a kdy být raději sama?

To je možná otázka, na kterou se právě teď marně snažíš najít odpověď. Možná ti trošku pomůže Marta Dostoupilová, která ti přináší sedm znaků, díky nimž poznáš, že tenhle týpek o tebe zase tak velký zájem nemá a je zbytečné s ním dál ztrácet drahocenný čas.

Úsměv jako celebrita

Také závidíš hvězdám jejich nádherný bílý úsměv? Sice ústní hygienu neflákáš, ale o takovém chrupu si můžeš nechat jenom zdát? To se ti určitě budou hodit tipy přímo od zubařky slavných. Co dělat, aby byl tvůj úsměv zářivý jako z Hollywoodu, to zjistíš tento týden.

Chyby, co děláme ve sprše

Určitě teď kroutíš hlavou a říkáš si, co je asi tak na sprchování složitého a co je to za pitomost, že by při něm člověk mohl dělat nějaké chyby? Tak to budeš překvapená, jakých prohřešků proti své kráse se každý den dopouštíme. Zjistit, jak moc si škodíš můžeš už v úterý.

Chceš být úspěšná? Vyspi se!

Vědci přicházejí se šokujícím zjištěním, které se ti určitě bude líbit. Tvrdí totiž, že když si častěji a více zdřímneš, budeš mnohem více kreativní, tvůj mozek bude fungovat lépe a hlavně mnohem dříve zbohatneš. Tomu říkáme revoluční tvrzení. Pokud chceš zjistit víc, nenech si ujít článek Lucky Feikové, který vychází v úterý.

Zhubni pomocí čaje

A když už jsme u těch vědeckých studií, tak u nich ještě chvíli zůstaneme. Odborníci se totiž zaměřili také na hubnutí. Jak by to bylo jednoduché, kdyby člověk mohl sníst všechno, pak spolknout nějakou pilulku, nebo vypít zázračný nápoj a kila by letěla strmě dolů. Jenže to je utopie. Nebo ne? Možná, že to zase tak nemožné není. Podle vědeckých výzkumů má takové blahodárné účinky na naši hmotnost obyčejný černý čaj. Jak to funguje a co dělat, abys shodila? To se dozvíš také v tomto týdnu.

A co dalšího tě čeká?

Vezmeme tě na výlet do Bratislavy, otestujeme tvé pohádkové znalosti, můžeš se těšit na zbrusu nové recepty, které ti poradí, co vařit i na každodenní várku nových horoskopů i karty dne.

Tak si užij krásný nový týden s Feminou!

 

16.4.2018 12:00
Více o tématu: celebrityhubnutí

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist