Vedlejší účinky sexu a jak na celulitidu i mlsnou aneb Nový týden na Femině!

Celulitida – slovo, které by mělo být vymazáno ze slovníku anebo ještě líp – úplně zapomenuto. Není snad ženy, která by někdy nepropadla depresi při pohledu na svá stehna poznamenaná pomerančovou kůží, a je úplně jedno, jestli je štíhlá jako proutek nebo má nějaké to kilo nadváhy, celulitida nás prostě nebaví. A tak jsme se rozhodli s ní zabojovat.

Zbav se celulitidy navždy

Boj to nebude lehký, ale na jeho konci tě čekají hladká stehna a postavička snů a to nás docela nakoplo. Pokud se i ty chceš k nám přidat a pustit se do boje s nevzhlednými ďolíčky, pak si nenech ujít článek Marty Dostoupilové, ta si vzala na pomoc Britku Belindu Norton-Smithovou – trenérku a výživovou poradkyni a společně s ní ti poradí, co na celulitidu nejlíp zabírá. Prozradíme, že žádný zázračný krém neexistuje, ale přesto se můžeš pyšnit krásnými nožkami a zadečkem. Jak na to se dozvíš tento týden.

Zbav se chuti na sladké

S hezkou postavou jde ruku v ruce také hubnutí. A víš, co je největším zabijákem tvé snahy o shození nadbytečných kil? Cukr! V minulém týdnu ses mohla natestovat, jak moc jsi na něm závislá. Pokud ti vyšlo, že bez něj nedáš ani ránu, pak tě určitě potěšíme článkem, ve kterém ti poradíme, jak se jednou provždy zbavit chuti na sladké. A nemusíš se bát, nebudeme tě posílat běhat, nebo cvičit do posilovny. Poradíme ti, co si dát dobrého, abys cukr nepotřebovala a přesto byly tvé chuťové pohárky hezky uspokojené.

Kosmetické karamboly

A až se úspěšně zbavíš celulitidy i chuti na sladké, zatoužíš po nějaké další změně a je jedno, jestli to bude nový šatník, účes nebo způsob líčení. Vrhneš se s nadšením sobě vlastním do úprav svého zevnějšku, ale vzápětí by sis nejraději nafackovala. Výsledek totiž vůbec nestojí za to. Jak se vyhnout podobným kosmetickým karambolům, to ti poradí už v úterý Alžběta Bublanová. A pobaví tě i zkušenostmi našich čtenářek. Určitě tě potěší, že chyby neděláš jen ty.

Celebrity, co si svou slávu vydřely

Dost bylo péče o tělo, teď je čas na nějaké ty drby. Lucka Feiková ti přináší jako již tradičně pětici slavných, co mají něco společného. Tentokrát se zaměřila na hvězdy, co se nenarodily do zlaté klece, ale musely si své bohatství tvrdě vybojovat. Věděla jsi třeba, že Demi Moore žila v přívěsu a Sarah Jessica Parker zase v chatrči s dalšími osmi sourozenci? Dneska jsou z nich milionářky, ale nebylo tomu tak vždycky. Kdo další měl podobný osud? To si přečti už v pondělí.

Když má sex vedlejší účinky

To, že mají vedlejší účinky léky, to nás nikoho nepřekvapuje, ale že by mohl mít vedlejší účinky i sex? Co to je zase za novoty? Ale je tomu opravdu tak. Většina těch vedlejších účinků je samozřejmě pro nás přínosem, vždyť dobrá nálada, spálené kalorie nebo pocit štěstí a uspokojení není nic špatného. Ale při sexu můžeš také přijít k úhoně. Věděla jsi třeba, že můžeš ztratit paměť? Co dalšího ti hrozí? To si přečti už v pondělí.

A chystáme pro tebe i nový kvíz, kde proklepneme tvé znalosti, podíváme se, jaké jsou novinky na knižních pultech a nezapomeň sledovat náš Femina klub. Máš tam nové dárky.

Tak krásný nový týden s Feminou!

30.10.2017 12:00
Více o tématu: celulitida

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist