Online výklad karet, tipy na dárky i účes na první rande v novém týdnu na Femině!

Vánoční přípravy pomalu ale jistě vrcholí a ty šílíš z vánočních večírků, pečení i nákupů dárků na poslední chvíli? Nemusíš, přinášíme ti super tipy nejen na dárky podle typu člověka, ale také na to, jak ustát firemní večírek bez karambolů a navíc i hromadu vyzkoušených receptů. A také se můžeš těšit na online výklad karet. Co dalšího pro tebe chystáme tento týden?

Online výklad karet

Jako každý měsíc i tentokrát si pro tebe připravila Sára online výklad karet po celý den zdarma. Udělej si v tom předvánočním shonu chvilku a zeptej se karet na všechno, co tě trápí, ať už jde o lásku, vztahy, kariéru nebo finance. Sára ti bude k dispozici po celý den už toto úterý, tak to nepropásni.

Tipy na dárky podle typu člověka

Vybrat dárek pro strýčka nebo bráchu tvého partnera není někdy procházka růžovou zahradou. Jsou lidé, kterým pořídit dárek, prostě není vůbec jednoduché. Pro jaké typy se nakupují dárky nejsnáze a kdo by měl povinně sepisovat seznam, protože vybrat pro něj dárek je naprosto nemožné? To ti prozradíme už v pondělním vydání. A přidáme super tipy na dárky, kterými pod stromečkem docela určitě své blízké překvapíš. A rozhodně to nejsou dárky jen tak ledajaké, poradíme ti i kde je seženeš.

Vánoční večírek v klidu a bez ostudy

Čeká tě firemní večírek a ty máš ještě v živé paměti ten loňský, kde sis uřízla pořádnou ostudu ty nebo tvá kamarádka? Ten letošní večírek určitě zvládneš na jedničku. Pomůže ti k tomu i Alžběta Bublanová, která si pro tebe připravila několik nepsaných pravidel, kterými když se budeš řídit, rozhodně si ostudu neuděláš.

Vánoce bez kil navíc

Možná tě mnohem víc než nákupy dárků nebo výzdoba stresují všechny ty dobroty, které si budeš muset odepřít a tak moc se na ně těšíš. Jenže pokud nechceš nabrat pracně shozená kila zpět, tak se budeš muset o svátcích přeci jen trochu hlídat. Aby to nebylo tak těžké, připravila si pro tebe Marta Dostoupilová tipy na sváteční dobroty, nápoje i cukroví, které s tvou linií nehnou a přesto si na nich pochutnáš.

Účes na první rande

Máš mnohem důležitější starosti než jsou Vánoce, protože na tebe čeká taková událost, jakou je bezesporu první rande? Řešíš nejen co na sebe, ale i co si udělat s vlasy? Pak si nenech ujít článek Lucky Feikové, která ti poradí, s jakým typem účesu si rozhodně ostudu neuřízneš.

Druhá šance po rozchodu, proč ji muži chtějí?

Pokud máš za sebou ne rande, ale nepříjemný rozchod a marně doufáš, že by vám to ještě mohlo klapnout, pak věř, že pokud to ten tvůj ještě neudělal, určitě přijde s prosíkem o druhou šanci. Proč to tak muži mají? A co je pro ně po rozchodu nejtěžší? To ti prozradíme už ve středu.

A co pro tebe chystáme dál?

Těšit se můžeš na vtipný článek o klitorisu, podíváme se na místa, kde vládnou ženy a ne muži, přineseme ti hromadu receptů a to nejen na vánoční cukroví a dobroty a nezapomeneme ani na pravidelnou dávku horoskopů.

Tak krásný nový týden s Feminou!

11.12.2017 12:05
Více o tématu: první randerozchod

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist