Zajíčci v posteli slavných, DASH dieta i výklad karet zdarma v novém týdnu na Femině

Vztah s mladším mužem? Tak v tom se ženy dělí na tři zásadní skupiny. Jedna skupina zastává názor, že s mladším by si nikdy nic nezačala, druhá to úplně neřeší a třetí pak naopak mladší muže vyhledává. Proč? Na to je jednoduchá odpověď – vedle mladších mužů mládneme. A své o tom ví i celebrity…

Hvězdy, které randí se zajíčky

Jestli se někde tenhle trend opravdu ujal, pak je to jak jinak než v Hollywoodu. Tamní krásky rozhodně neztrácejí čas vztahy s postaršími pány, ale raději loví v rybníčku i o generaci mladších. Někdy, jako třeba v případě Madonny, Demi Moore nebo Jennifer Lopez, sáhnou vedle a vztahy nemají dlouhého trvání, ale jsou i takové páry, kde věkový rozdíl nehraje roli a ti dva jsou spolu šťastní už celou věčnost. Kdo patří k těm, kterým to vyšlo? To ti prozradíme už v pondělí.

Předstírání v posteli

A v pondělí se také dozvíš, že předstírání orgasmu už není jen výsadou žen, už se do něj pustili i muži. A i když nad tím sami pánové někdy pořádně kroutí hlavou, je fakt, že to dělají. Které země jsou v předstírání uspokojení nejlepší? A jaký na to mají názor naši čtenáři a čtenářky? To pro tebe zjistila Lucka Feiková.

Vlasy, které se mužům líbí

A když už jsme zpovídali muže, vytáhli jsme z nich, jaká barva vlasů se jim nejvíce líbí na ženách. Co myslíš? Šílí muži víc po blondýnkách, brunetkách nebo zrzkách? Nebo je snad nejvíc přitahují černovlásky? A které ženy si berou za manželky a které mívají mnohem častěji pouze status milenky? Na všechny tyto otázky dostaneš odpověď ve středu.

Online výklad karet zcela zdarma

Také bys už nějakého toho chlapa brala, ale ne a ne ho najít? Nebo už jsi ho našla, ale zase vám to tak trošku skřípe? Zkus se zeptat na radu naší Sáry. V úterý si pro tebe připravila online výklad karet zcela zdarma, tak ho nepropásni.

Potraviny proti depce

Zima už je protivně dlouhá, sluníčko nás vždycky na chvilku naladí, ale pak zase na celé dlouhé dny zmizí a tak není divu, že právě v těchto měsících nejčastěji propadáme splínům a depresím. Ale nemusíš hned letět pro antidepresiva. Dobrou náladu ti dokážou navodit i některé potraviny, které máš zaručeně doma v ledničce nebo ve spíži. Prozradíme ti, jaké to jsou, také tento týden.

Jak se poprat s chřipkou?

Pokud je tělo unavené, oslabené a vystresované, není divu, že chytí každý bacil, který se kolem něj prožene. Pokud se ani ty necítíš zrovna nejlíp a máš pocit, že brzy zalehneš s chřipkou, bude se ti hodit článek Alžběty Bublanové, která ti poradí babské rady, co dělat v prvních dnech nachlazení, aby tě chřipka neskolila na dlouhé týdny. A můžeš nám věřit, že opravdu fungují.

Říká ti něco DASH dieta?

Že tohle slovo slyšíš poprvé a už teď se děsíš toho, co se pod ním skrývá? Nemusíš, nejde o žádnou zázračnou dietu, při které shodíš deset kilo za týden, jde o jídelníček vhodný ke snížení vysokého tlaku, se kterým se potýká velké množství lidí. Tahle dieta, kterou ti představí Alžběta Bublanová, má v Americe obrovský úspěch a už několikrát byla vyhlášena dietou roku. Proč, to ti povíme také tento týden.

Rozhovor s Markétou Harasimovou

A abychom pořád jen neřešili vážná témata, máme pro tebe také prima zábavu, tentokrát v podobě rozhovoru se spisovatelkou Markétou Harasimovou. Autorka erotických detektivních románů má na svém kontě již patnáct knih a za zády od loňského roku také vlastní nakladatelství. Jaké to je být spisovatelkou a nakladatelkou zároveň, co čte nejraději a co chystá pro své fanoušky? Na všechny tyto otázky nám odpověděla a rozhovor si budeš moci přečíst už v úterý. Všechny ty, které rády soutěží, pak určitě potěší zpráva, že si budeš v dalším týdnu moci o knihy Markéty Harasimové s námi zasoutěžit.

Tak krásný týden s Feminou!

19.2.2018 12:00
Více o tématu: chřipka

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist