Online výklad karet i hádky slavných aneb Nový týden s Feminou!

Taky se občas pohádáš s nejlepší kámoškou a nejraději bys jí vyškrábala oči a toho nového týpka, co si našla, jí vůbec, ale vůbec nepřeješ? Jo, jsme jen lidi a občas ujedou nervy každému a výbuch emocí je tady. Aniž bys chtěla, tak ze sebe chrlíš jedno obvinění za druhým, nadávkami nešetříš a rad a doporučení, v čem by se drahá přítelkyně měla zlepšit, máš taky nespočet. A nejinak to mají i slavní.

Když se hvězdy naštvou

I slavná přátelství končí někdy rozkolem. A možná tě nepřekvapí, že nejčastěji jsou důvodem k hádkám mezi slavnými  ženami muži, ale dokáží se rozhádat i kvůli šatům. Mužské celebrity zase řeší peníze. Některé spory jsou sice vláčeny bulvárem a následně zapomenuty, ale jiné vydrží celé roky i desetiletí. Jak jsou na tom naše české hvězdy? To pro tebe zjistila Lucka Feiková. Podívala se na zoubek sporům mezi Simonou Krainovou a Darou Rolins, zjistila, co štvalo na ségře Dalibora Gondíka i co vytočilo Andreu Verešovou a F.R. Čecha. 

Nestíhám, nestačím

Říkáš si, že jejich starosti na tvojí hlavu? Jsi ráda, že stihneš udělat všechno, co musíš v práci a ještě zvládnout domácnost, takže na nějaké malicherné problémy už ti vůbec nezbývá čas? Není se čemu divit. Zjistili jsme totiž, že abys stihla všechno, co potřebuješ a co na tebe klade dnešní moderní doba, musel by mít den minimálně čtyřicet hodin. To samozřejmě nemá, takže klídek a pohodička. Třeba s dobrou, krásně voňavou kávičkou. Taky ti jde občas hlava kolem z těch všech informací, jestli zdravá je nebo není? Pavla Jelínková se na kávu zaměřila a našla pro tebe všechna pro a proti, která by tě jednou provždy mohla přesvědčit, že pít kafe je lahoda, kterou si nemusíš odpírat. 

Online výklad karet zcela zdarma

A když už budeš mít uvařenou tu kávičku, v klidu se s ní posaď k počítači a nech si už toto úterý vyložit karty zcela zdarma od naší Sáry. Zjisti, jestli potkáš konečně tu pravou lásku, jestli se ti bude dařit v práci, zvýší ti peníze, nebo najdeš novou práci. Sára ti bude k dispozici po celý den. 

Krásná a v bezpečí

Jaro už klepe na dveře a ty možná přemýšlíš, jak si trochu ozvláštnit šatník a změnit líčení nebo parfém. Lenka Zelnitiusová si pro tebe připravila super návod, jak být stylová a ještě krásně ladit s jarními květinami. A když už budeš vystylovaná, mohla by ses podívat také po nějakém tom autě, které by ti ladilo k pleti. Naši kolegové z autowebu, pro tebe připravili super článek, ve kterém vybrali 8 nejbezpečnějších aut z pohledu žen. Budeš překvapená stejně jako my. 

A nezapomínáme ani na zábavu, takže se můžeš těšit na zbrusu nový kvíz a podíváme se také na nejhorší povolání světa. 

Tak krásný nový týden s Feminou!

14.3.2016 12:00

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist