Několik nestydatých pravidel pro chození se ženáčem

Je skvělý, umí vás rozesmát a ještě aby toho nebylo málo, líbá jako bůh? Pokud vás láká okroužkovaný exemplář, určitě budete mít život o poznání lehčí, když se budete držet našich tipů. V opačném případě takový vztah doporučujeme jen na vlastní nebezpečí!

Zamilovat se do chlapíka s kroužkem na prsteníčku, není žádná legrace. I když oplývá všemi vlastnostmi, po kterých každá žena touží. Je možná na zvážení, zda takový románek má skutečně význam. Jenže, rozum to sice říká jasně, ale naše srdce nám mnohdy našeptávají opravdu pořádné nesmysly! Tak tedy jak to udělat, abychom zůstaly s nohama pevně na zemi a ještě si užily jeho polibky?!

Stop romantickým představám

Ať se nám to líbí nebo ne, málokterý chlap je ochoten opustit manželku a děti a začít regulérně od nuly se ženou, kterou dlouhou dobu pokládal za milenku. Ženáči nám trhají srdce na cucky, a pokud by měl někdo dostat přes prsty, tak jsou to právě oni, jenže opak bývá pravdou. Pokud se chcete vyhnout zoufalství a nervovému kolapsu, považujte takového záletníka maximálně za flirt a vášnivý románek, chlap na celý život to není a věřit v to, že se změní, je naprosto nemožné! A pozor, i když se sice zázraky dějí a někteří ženáči své manželky pusít k vodě, je jich mizivé procento. Nikde není psáno, že to bude zrovna ten váš. Takže užívat ano, zamilovávat se NE!

Sobecky si to užívejte!

Navštěvuje vás každý pátek, mlsně okolo vás krouží, zasypává vás smskami, pozorností a občasnými dárečky? Pokud vám tohle všechno dává, přijměte to. Nehrajte si na upejpavou a shrábněte všechny bonusy, co vám hříšník nabízí.

Nemůžu jinak, než souhlasit. Dokonce si užívám i to, že ho nemám doma pořád a nemusím mu vařit jeho speciální menu. Nejenže mu nechutnají mléčné výrobky, ale navíc je i strašně mlsný,“ říká dvaadvacetiletá brunetka Martina. „Náš vztah si užívám, ale rozhodně ho nehodlám posouvat nikam dál. Jak s chutí říkám, udržuji ambulantní vztahy – po sexu domů.“ směje se.

Dejte mu najevo, že na něj nemáte pokaždé čas!

Víte, že vás pravidelně navštěvuje každou středu nebo neděli? Ale vy máte chuť na dámský mejdan a vše, co s tím souvisí? Odmítněte ho, i když bude prskat a škemrat o váš čas. Buďte nekompromisní, on je přece ten, podle kterého se točí termín všech vašich schůzek. Tu a tam ho přesně takovým způsobem vypečte. Uvidíte, jak mu to prospěje.

článek

Zamilovala jsem do ženatého a chtěla jsem být pořád jen s ním, zapomněla jsem na kamarádky a celý svůj čas i život podřídila jen jemu. Nakonec to skončilo tím, že si mě přestal vážit a já byla opět sama jako kůl v plotě. Od té doby si vážím nejen sama sebe, ale všeho, co dělám.“ Laura, 28 let

Věnujte se sama sobě

Pořád na něj jen čekáte a pak vám napíše, že nestíhá, protože malá onemocněla? Slzy nejsou namístě, raději se začněte věnovat sama sobě, zapište se na kurz španělštiny, naučte se konečně kreslit, nebo péct dorty. Jedině tak mu dáte najevo, že jeho přítomnost pro vás není jediným zpestřením ve vašem životě.

„Byla jsem zblázněná do ženatého kolegy z práce a byla jsem blahem bez sebe, když si mě všimnul a začal si se mnou románek. Na začátku mi to stačilo, ale chtěla jsem víc. Jenže čím víc jsem na něj tlačila a deptala ho smskami, jak moc mi chybí, tím víc se náš vztah zhoršoval. Pak jsem jednoho dne otočila, řekla si a dost a začala zase normálně žít. Odmítala jsem schůzky s ním, když jsem měla zrovna program, nebála jsem se flirtovat v práci s jinými, vždyť jsem svobodná a bez závazků, tak co. A světe div se, zabralo to. Dneska jsme spolu už pět let manželé. Kvůli mě se rozvedl.“ vypráví svůj příběh Jana (32) let.

Užívejte si sexu se vší parádou

Jestli je k něčemu milenec skvělý, pak je to sex. Můžete popustit uzdu své fantazii a vyzkoušet věci, které jste dosud nezkusila. Ženatí muži jsou ochotní spolupracovat téměř na čemkoliv, co je vytrhne z šedi manželského sexu. A vy tak můžete být čím chcete. Hrajte si s převleky, svádějte ho žhavým prádlem, vyzkoušejte sexuální hračky. Není nic, co by vám bylo zapovězeno. Když sex se ženatým, tak na sto procent. No ne?

„Můj ženatý milenec byl naprosto úžasný. Ukázal mi takové věci, o kterých jsem do té doby neměla ani tušení. Naučil mě milovat své tělo a dokonale ho poznávat. Vztah s ním byl jeden velký sexuální trénink. Jak se mi pak hodil, když jsem si našla svého nynějšího manžela. Roman byl ze mě úplně paf. Nebála jsem se převzít iniciativu a nebála jsem se mu říct, co mám ráda. A to se mu líbí.“ svěřuje se Hanka (35 let).

Slavní nevěrníci

Myslíte si, že vztah se ženatým je něco neobvyklého? Omyl! Nevyhýbá se nikomu, dokonce i slavným. Mrkněte s námi na nejslavnější nevěrníky do naší fotogalerie.

Ulovila jste taky někdy ženáče, nebo máte tyto chlapy označené jako nežádoucí? Těšíme se na vaše komentáře a názory!

Foto: Thinkstockphotos.com, profimedia.cz

3.3.2015 4:00| autor: Lenka Zelnitiusová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist