Měla jsem tisíc mužů – a nemůžu přestat!

Dvaačtyřicetiletá Crystal z britského Brightonu se nikdy neživila prostitucí. Přesto její náručí prošla tisícovka mužů. Neustálý hlad po nových sexuálních prožitcích jí znemožnil navázat trvalý vztah a usadit se. Potřebuje léčbu?

Lidé si většinou nespojují závislost na sexu se ženami,“ říká Crystal, pracující jako obchodní manažerka. „Obvykle je to žena, kdo dělá drahoty, ale se mnou se to má jinak. Na sex myslím celý den.“

Její rodiče se rozvedli, když jí bylo pět let. Při pohledu zpátky se domnívá, že si tím zafixovala negativní postoj k trvalým vztahům, jelikož mohou přinést hodně bolesti. „Myslím, že právě proto jsem taková, jaká jsem,“ tvrdí.

O panenství Crystal přišla v patnácti letech se spolužákem. „Líbil se mi pocit, že jsem pro někoho žádoucí. Posílilo mě to, zvedlo mi to sebevědomí,“ vysvětlila Crystal. Když jí bylo sedmnáct, měla už na kontě čtyčicet milenců na jednu noc. „Netušila jsem, že je na tom něco divného. Byla jsem přesvědčená, že takhle experimentují všechny holky.“ Když potom začala chodit na diskotéky a do klubů, měla tím víc příležitostí k navázání rychlých známostí.

Občas se stalo, že někdo z milenců měl zájem o vážný vztah. „Nechápala jsem, proč si nechtějí jenom tak užít sex a jít dál vlastní cestou.“ Přesto Crystal jednoho dne vážnou známost navázala a s dotyčným mladíkem chodila dva roky. Hned na začátku mu řekla na rovinu, s kým má tu čest. Přijal to s úsměvem. „Potřebovala jsem to pětkrát denně. Nějakou dobu se mnou držel krok, když jsem ho ale začala budit uprostřed noci nebo jsem to po něm chtěla hned ráno po probuzení, začal mě odmítat.“ Crystal nakonec přítele podvedla s jiným, a rozchod byl nevyhnutelný.

Druhý přítel jí zasadil neočekávanou ránu. Milovali se pětkrát denně, jak si přála, a dotyčný proti tomu nic nenamítal. O polední pauze za ní přijel do práce a vkouzli spolu na chvíli do skladu. A pak zčistajasna odhalila, že jí byl nevěrný s jinou. „Byl to šok. Konečně jsem našla muže, který byl schopný mě uspokojit, a najednou bylo všechno obráceně...“ Natruc se pak vyspala téměř s každým, koho potkala.

Postupně tak dospěla až k magické tisícovce. To už jí bylo po třiceti a kamarádky se začaly vdávat a rodit děti. Aby si mohla zachovat volný životní styl a nemusela u šálku s kávou rozebírat starosti usedlých žen, přerušila s nimi kontakty a našla si mladší přátele. Sama děti mít ze zdravotních důvodů nemůže a zřejmě po tom ani netouží. Na prvním místě je vždy sex.
[[related]]
V případě, že se jí během dne nepodaří ulovit žádného kapříka ochotného k jednorázové rychlovce, popadají ji, stejně jako u každé jiné závislosti, abstinenční příznaky. „Když to nemám tři dny, cítím se na dně, v depresi a bez energie. Měla jsem si uvědomit už dávno, že jde o drogu. Lidé mě nazývají lehkou děvkou, a přitom vůbec nechápou, že je to něco, co nemám pod kontrolou.“

Přesto se Crystal nedomnívá, že by měla vyhledat pomoc odborníka. Zváží to prý, až se na ní podepíše stoupající věk a muži ji začnou odmítat. Zatím se k tomuto kroku nedokáže odhodlat…

30.1.2012 12:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist