Krásná, sexy a štíhlá aneb Nový týden s Feminou!

Po přečtení titulku tě možná napadlo, že to je jen provokativní výkřik do tmy a něco jako věčně nesplněný sen. Ale s námi můžeš mít všechno, co jen budeš chtít. Máme pro tebe totiž celou hromadu tipů, nápadů a návodů, jak být právě ta krásná, sexy a štíhlá žena, která každému vyrazí dech.

 

Mít zdravé sebevědomí je pro ženu s přibývajícím věkem těžší a těžší. Taky sis všimla, že zatímco ve dvaceti ti celý svět ležel u nohou a ty jsi byla prostě NĚKDO, o deset let později už si tím tak jistá nejsi? Pak je na čase s tím něco dělat. A my víme co.

Začínáme s krásou

Jasně, jedna dostala do vínku tvář jako obrázek a druhá to bere jako ohromnou nespravedlnost. Vnímáš to taky tak? Pak je nejvyšší čas, abys konečně pochopila, že každá žena je krásná. Dobře, dobře, jestli teda jinak nedáš a chceš pro tu svou krásu udělat ještě něco víc, pak určitě oceníš naše super tipy na domácí pleťové masky z ovoce. Jsou rychlé, snadné a hlavně účinné. A pro všechny milovnice sluníčka a hlavně skvělého bronzového opálení přináší Lenka Zelnitiusová hromadu rad, co dělat, aby tvé letní opálení vydrželo co nejdéle. Ideálně až do sychravých podzimních dní. 

Pokračujeme hubnutím

Nekonečný příběh, kila nahoru, dieta, kila dolů… Taky to znáš? Pak tě uklidníme. Tentokrát pro tebe nechystáme žádný zaručený způsob hubnutí, ani nevytáhneme z rukávu super dietu, díky níž shodíš všechna kila navíc jako mávnutím kouzelného proutku. Ale víme, proč v létě přibíráme. Tak možná, když si přečteš náš článek, zjistíš, jak jsi na tom a kde děláš chybu a kila si přeci jen dají říct. 

Nezapomínáme na pohyb

A tentokrát tě určitě potěšíme, protože Lucka Feiková pro tebe našla aplikaci, která ti za pohyb bude ještě platit. Tomu říkáme aplikace snů. 🙂 A nezapomínej, že sex je taky pohyb. Takže přestaň dělat ledovou královnu a vrhni se do žhavých letních hrátek. Odměnou ti bude pružné tělo a sexy výraz ve tváři, který k tobě bude vábit muže jako mouchy mucholapka. Jen to s ním zase nepřežeň, abys nepropadla závislosti. Že to nejde? Tak o tom si nechej vyprávět. Našli jsme hned pět celebrit, které na sexu celkem slušně ujíždějí. Některé dokonce skončily v léčebně. 

Smích je nejlepší elixír mládí

To je víc než jasné, že veselá žena je pro muže mnohem atraktivnější, než věčně zamračená a protivná. Takže se pořádně směj, klidně jako blázen. Dáme ti k tomu i důvod. Jedním z nich bude třeba hitparáda věcí, které ti v letních měsících rozhodně nesmí chybět a pak hned také prozkoumáme, jaké nejdivnější věci našli lékaři v lidských útrobách. A bavit se budeš i u zbrusu nového kvízu, ve kterém si tě tentokrát proklepneme, jak moc jsi propadla mánii lovení Pokémonů. 

Tak krásný nový týden s Feminou!

8.8.2016 12:00

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist