Katka Neumannová moderátorkou!

Olympijská vítězka bude uvádět nový pořad České televize

Jméno Kateřiny Neumannové zná celý svět. Sportovní fanoušci ji zbožňují, každý český občánek zná její lyžařské úspěchy nazpaměť.  Všichni víme, že má zlatou olympijskou medaili (na ten dojezd v Itálii nikdy nezapomenu), nyní svou sbírku cenných kovů rozšířila také v japonském Sapporu na mistrovství světa. Víme, že je maminkou malé Lucinky a že má penzion na Šumavě, kterou miluje.

Ovšem nyní se její role rozrostly ještě o jednu neméně zajímavou – z Katky Neumannové se stala moderátorka televizního pořadu.  „Sportujeme s Katkou“ je nový devítidílný pořad, který bude od 3. dubna vysílat každé úterý v 17:00 hodin program ČT2. Cílem pořadu je poradit všem amatérům, kteří začínají s některým ze sportů nebo si v něm nejsou jistí. „Pořad je určený všem zájemcům, od nejmladších až po seniory. Snažíme se radit i v obecných věcech, které jsou důležité pro všechny,“ říká Kateřina Neumannová.

Plavání, běhání, aerobic, ježdění na kole, bruslení na in-linech, turistika – většinu z těchto sportů všichni známe. Ale vykonáváme je opravdu tak, aby prospěly našemu zdraví a my se při tom cítili dobře Návod, jak si sportování užít, nám dá Katka v sérii čtrnáctiminutových pořadů spolu s lékaři a také hosty, které si sama vybrala z řad slavných sportovců.

O své velké lásce – aerobiku – pohovoří Olga Šípková, o své zkušenosti s běháním se podělí Lída Formanová, to, jak správně hrát fotbal, prozradí Pavel Kuka, plavecké fígle představí Ilona Hlaváčková a jak nepadat při stále více vyhledávaném in-line bruslení prozradí úspěšná olympionička Martina Sáblíková.

Seriál nese heslo 3-30-130 POHODA, jenž vyjadřuje základní pravidla pohybových aktivit: je dobré sportovat 3krát týdně po dobu 30 minut při srdeční frekvenci 130 úderů za minutu a hlavně v pohodě. Nesportujeme proto, abychom shodili kila či nabrali svalovou hmotu, ale protože máme z pohybu požitek a chceme si jej užít!

Na podzim se chystá premiéra druhé řady televizního seriálu, která se bude natáčet v létě. Vypadá to tedy, že se v proběhu několika měsíců český národ spolu s našimi předními sportovci v čele s Katkou Neumannovou pořádně rozhýbe!

27.2.2007 12:05| autor: Zuzka

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist