Jak to vidí Lasice: Tohle při randění nikdy nedělej!

Aby ses dopracovala k partnerskému vztahu, randění se nevyhneš. Ženy ale často opakují stále stejné chyby, které jim v navázání vztahu brání. Když se ale zaměříš už na přípravu, randění bude mnohem jednodušší.

randeni-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Dnes se podíváme na to, čemu se v randění vyvarovat, aby sis v cestě za vysněným partnerem neházela klacky pod nohy.

Neuháněj

Pokud chceme zachovat model muž – žena, přičemž žena je v pozici, kdy se muž snaží o ni a dobývá ji, musíme dát chlapům prostor! Jakmile ho začneš uhánět, vyptávat se, proč se nemůžete vidět i zítra a neustále mu vypisovat, jeho touha klesne nebo se vypaří úplně. Dej muži prostor, aby měl možnost alespoň nějakého “lovu”.

Nevídej se s ním moc často

Hned na prvním rande přeskočí jiskra a můžete nabýt pocitu, že jste se konečně našli a skočíte do toho po hlavě. Jenže víš, co se říká – rychle oheň, rychle popel! Randění má být o toužení po druhém, máme se těšit, tesknit a postupně se poznávat. Přestože spolu chceme trávit všechen čas, tak radím – utrhni si od pusy! A dej vztahu šanci přirozeně a postupně se rozvinout – nejen v krátkodobou vášeň, ale v dlouhodobou lásku.

Neřeš hned budoucnost

Vybafnout na prvních rande, že chceš být do roka vdaná a začít se snažit o mimino, může vyděsit i otrlého hledače stabilního vztahu. Vztah, svatbu i děti můžete chtít oba, ale má to přece nějakou posloupnost. Samozřejmě je důležité vyjasnit si, jak kdo vidí budoucnost, ať neztrácíte čas. Jenže pokud je z tebe cítit zoufalství a tikající biologické hodiny, tak tvůj protějšek může nabýt dojmu, že ti jde spíš o urvání manžela, než o něj samotného.

Čtěte také:

Nedělej ze sebe někoho jiného

Každý se v začátku dělá nějakým způsobem lepší, to je přirozené a nic proti tomu. Problém je, pokud ze sebe děláš někoho jiného a v některých věcech třeba i lžeš, abys vypadala lepší. Vztah má být založen na (zdravé) upřímnosti. Jakmile si budeš na někoho hrát, po čase se tvé pravé já stejně odhalí a pro partnera to může být rozčarování. Přestaň se stylizovat do představy, koho tvůj potenciální partner chce, do hlavy mu stejně nevidíš! A přece chceš někoho, kdo tě bude milovat takovou, jaká jsi. Tak mu dej příležitost.

Neskoč mu do postele hned první večer

Možná si řekneš, že je to rada z minulého století. Netvrdím, že sex na prvním rande je zákonitě průšvih a i když se to stane, může se z toho v pohodě vyvinout vztah. Ale – zaprvé tím přijdete o napětí a růst touhy, než dojde na věc. Zadruhé oba můžete nabýt dojmu, že to tak protějšek praktikuje běžně a je možné, že se tím probudí nedůvěra. A za třetí to pro některé chlapy může být ve finále stopka. Příliš rychle se dostanou “k cíli” a přestanou mít zájem poznávat tě dál. Určitě to tak nemá každý, ale jsou mezi námi i takoví. Proto myslím, že není potřeba to zbytečně riskovat.

Seznam toho, co při randění nedělat, by samozřejmě mohl být mnohem delší. Toto jsou nejčastější chyby, které ženy často opakují a je lepší se jim vyhnout. Připomeň si článek “Jak to vidí Lasice: Pasti chlapů, do kterých se nenech chytit – 1. část” a “Jak to vidí Lasice: Pasti chlapů, do kterých se nenech chytit – 2. část”, budou se ti hodit i při randění!

Text: Nikola Rusnáková, foto: shutterstock.com

29.7.2022 2:00| autor: Nikola Rusnáková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist