Jak si užít virtuální sex

Po telefonu, na chatu, přes sociální sítě i komunikační programy. Dělat se to dá úplně všude. Pokud byste to rádi zkusili, ale nevíte jak na to, máme pro vás recept, se kterým uspějete! Zahoďte stud i předsudky a pojďte na to – vyzkoušejte virtuální sex!

Virtuální sex nemusí být synonymem zoufalství. Záleží jen na vás, jak k celému procesu přistupujete! Také existuje několik druhů virtuálního milování…

Přes internet
Brouzdání po netu, změť nahých těl, oživlé představy, všechno je na dosah. Tak nějak může vypadat sex prostřednictvím internetu. K mání je úplně vše – fotky, seznamky, chaty, videa, zvuky, animace, sex normální i bizarní, praktiky možné i nemožné, každý si najde, co potřebuje. Pokud si přes internet povídáte s partnerem, který třeba trčí někde v hotelu na služební cestě, rafinovaná fotka nějaké zajímavé části vašeho těla ho pěkně nažhaví.
Ovšem, jestli bude vaší metodou nalogování se na oblíbený chat a číhání na kořist, nikdy si nekazte dojem z příjemného sexu přes net tím, že budete žadonit o fotku svého virtuálního partnera. Úvodní seznamovací rozhovor omezte na minimum a pak už jen stačí oddávat se svým sexuálním fantaziím.
Pro tuto metodu jsou přímo předurčeny osoby brilantně ovládající psaní jednou rukou.

Po telefonu
Telefonování je malinko osobnější, navíc si můžete s dotyčným na „druhém konci drátu“ pohrát sexy tónem hlasu. Navzájem uslyšíte každý povzdech, a to vás ještě víc vzruší.

Sex po telefonu stejně tak jako sex po internetu mohou být pochopitelně základním stavebním kamenem sexuálního života dočasně odloučených párů.

I když nebudete při těchto virtuálních nemravnostech masturbovat, zaručeně vás to vzruší. Vzpomeňte si, jak na vás někdy působí pouze představa. Nemravné psaní či volání dokáže opravdu divy.

Výhody virtuálního sexu
Tajemnost a anonymita, to jsou ty faktory, které dělají virtuální sexuální hrátky tolik přitažlivé a vzrušující! Také se nemusíte se stydět nebo si dělat starosti se svým vzhledem. Když je vše virtuální, tak je jedno, jestli jste neučesaná, máte nějaké to kilo navíc či jinou vadu na kráse. Samozřejmě pokud máte zapnutou webovou kameru, tak je tomu trochu jinak.

Nespornou výhodou zůstává nulové riziko přenosných chorob nebo zneužití, i když použití filmového materiálu, zvuku či mailové korespondence může být také dobrým kompromitujícím materiálem. Takže pozor na to! Už i mnohé celebrity doplatily na videa a fotky, které se dostaly do nesprávných rukou…

Virtuálním sexem si můžete i zpestřit partnerský sexuální život. Takový žhavý telefonát vašeho milého zcela určitě příjemně překvapí.

Internetový sex ale určitě není jenom východiskem z nouze. Čeká ho velká budoucnost a rozšíření, asi větší, než si dnes dokážeme představit. Kybersex prý časem ovládne 21. století, ale tělesný kontakt nenahradí. I když, kdo ví?

Jak se vyhnout trapasu
Už už byste se do virtuálního sexíku pustila, ale zkrátka nevíte co psát či říkat, abyste nevypadala trapně? Dejte průchod fantazii a vaší chuti. Znáte-li touhy toho druhého, máte jedině výhodu. Navíc existuje i pár zaručených tipů, které rozjedou vaši vášnivou konverzaci a uvidíte, že pak už to půjde samo!

1. Pokud se vám líbí třeba představa něžného sexu na pláži, nemějte strach druhému napsat:
Představ si, že jsme na písečné pláži, a mám chuť na něžné milování, co bys se mnou dělal?

2. Pakliže to neudělá ten, s kým si píšete, či voláte, položte mu otázku:
Co máš teď zrovna na sobě…?“ Ihned, jak vám odpoví, třeba džíny a triko, zeptejte se „A proč si to nesundáš…?“

3. Zkuste si něco zahrát!
Představ si malou chatku někde v lese….“ Nebo si vyberte jiné místo! Pak už jen stačí vybrat si roli: „Já jsem vystrašená malá holčička, co zabloudila v lese a ty budeš…“

4. Dejte protějšku vědět, že dychtíte po dalších slovech:
Pokračuj, co ještě uděláš? Vzrušením mi běhá mráz po zádech. Povídej, co bude dál?“

5. Nebojte se ostřejších výrazů:
„Taky tě chci, už se nemůžu dočkat, až ho v sobě budu mít!“

6. Odhadněte protějšek:
„Máš to rád tvrdě, nebo si dáme romantiku – a chceš si dát nejdřív předehru…?“

7. Ať už budete telefonovat, nebo sedět u monitoru, použijte klidně erotické hračky, třeba vibrátor a řekněte mu to:
„Mám tady vibrátor a už se nemůžu dočkat…“

8. Nechte slova či hlas vašeho protějšku vést své ruce a dělejte přesně to, co by vám dělal on, kdyby sex probíhal ve skutečnosti a stejně tak mu dopřejte odezvu svými vzdechy.

9. Přesně popisujte, co děláte, a to každý pohyb i detail:
„Právě si hladím svá hladká stehna…“

10. Pokud virtuálně laškujete se svým přítelem, který za hodinu končí v práci, máte ho v hrsti! Rozjeďte s ním vášnivý dialog a v tom nejlepším přestaňte:
„…a zbytek se dozvíš doma miláčku…“ Bude domů pospíchat, jako o život, a máte téměř jisté, že si přijdete na své.

Připravte se, že se na vás dost možná vrhne hned ve dveřích, takže jestli ho budete chtít jestě více překvapit, připravte si pro něj sexy taneček! Návod, jak na to, najdete v našem článku Jak udělat striptýz a nepřipadat si jako kráva…. Tak příjemnou zábavu 😉

21.1.2011 2:00| autor: El

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist