Jak si užít aférku v práci

Sex v práci. Je náročný, utajovaný, nebezpečný, ale velmi vzrušující – a popravdě, málokdo to aspoň jednou nezkusil. Jak ale zařídit, aby se o něm nikdo nedozvěděl…

Je to jednoduché, v dnešní době, kdy skoro všichni trávíme většinu svého času v práci, nezbývá nic jiného než se seznámit s nějakým sexy kolegou. Není se snad ani čemu divit. Nikdo nemyslí na sex jen večer, když přijde domů z práce a poslušně se uloží do postele. Přes den se honí hlavou různé sexuální představy a proč nevyužít k jejich zrealizování toho pěkného kolegu, se kterým si vždy skvěle pokecáte ve výtahu. Tak se prostě ve výtahu jednou nebo několikrát zdržíte déle, možná i od toho je tam to rudé tlačítko STOP.

Když si ale chcete užívat sexu v práci, měla byste to dělat diskrétně. Což neznamená jenom to, že při náruživém vyhrnování sukně a rozepínání jeho kalhot ani nevzdechnete, ale předně dodržování několika pravidel. Nesmí vás přeci nikdo odhalit, jinak můžete na sex v práci zapomenout. A taky na povýšení…

Nejdůležitější je výběr

Na pracovišti přeci jenom ve výběru nejde až tak úplně o vzhled, ale o funkci zvoleného kolegy a důležitost jeho „vybavení“ snad ani nemusíme zmiňovat. Vyvarujte se užívání si s nadřízeným nebo šéfem. Nejde snad ani o to, že byste ho sexuálně nezvládla, ale nemusely by to zvládnout vaše kolegyně, které takový vztah z kumbálu za kanceláří jen tak nerozdýchají. Určitě by si nenechaly líbit, že jenom vás šéf bere na „pracovní“ večeře, že vám zvedl plat, a vždy dostanete ty nejlepší projekty. Raději se proto zaměřte na kolegy na stejné úrovni. Zde mohou vzniknout maximálně klepy, ale nikdo tak nemůže ohrozit vaši pozici ve společnosti.

článek

Dodržujte společná pravidla

U kancelářské aférky je velice pravděpodobné, že nic víc, než sex, nemůžete očekávat. Jenže i na sexu je potřeba se domluvit. Hned potom, co si vyjasníte způsob ochrany, jestli se mu líbí víc krajky nebo latex, či dává přednost pracovnímu stolu před tmavým rohem za dveřmi, domluvte se i na pravidlech ukončení. Je podstatné nezapomenout, že se jedná pouze o sex, bez citů, bez čehokoliv jiného, proto buďte připravena, že to může kdykoliv skončit a skončit to musí bez vašich slz, bez oboustranných podrazů a vydírání. Takže si to promyslete, a nejen z pohledu sexuálních poloh.

Důvěra se nevyplácí

I přesto, že jste si jistá, že vaše nejmilejší kolegyně, se kterou se znáte už dva roky, a říkáte si všechny intimnosti, by nebyla schopná něco vyzradit, nic jí neříkejte! Nikdy se nikomu o vášnivém sexu s kolegou ve skladu s kancelářskými potřebami nezmiňujte. I přesto, že chcete všem říct, jak se pod vámi propadl pracovní stůl, kolik nových poloh jste objevili mezi policemi, a jaké nevídané využití jste našli pro lepící pásku, nikomu nic neříkejte. Určitě i vám se několikrát stalo, že jste se prostě prořekla… a stejně tak se to může stát i vaší milé kolegyni.

Zapírejte, zatloukejte, hlavně to utajte!

Je to venku, všichni to vědí, každý se na vás dívá, šéf vás sleduje stejně tak, jako sleduje onoho kolegu. Všichni vás svlékají pohledem a představují si vás roztouženou vzadu za kopírkou. Ale stále se nevzdávejte! Dokud vaše vzájemné orální uspokojování v pauze na oběd nemají vyfocené, nebo nahrané na kameře, nic se neděje, nemohou vám nic dokázat. Ale buďte připravena. Začněte tvrdě pracovat a vymýšlet nové úžasné projekty, většina šéfů si pak ještě rozmyslí, jestli chtějí kvůli sexuální aférce pustit tak výbornou zaměstnankyni.

Foto zdoj: profimedia.cz

18.6.2014 12:00| autor: Renata

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist