Detoxikace organismu pro zdraví a krásu

Rádi byste shodili pár kilogramů nebo se zajímáte o své zdraví a rádi byste ho podpořili? Naše tělo je znečištěné spoustou škodlivin a jak jistě víte, je nutné se těchto toxinů nejdříve zbavit, abyste mohli zdravě hubnout. A vaše fyzické i psychické zdraví zaplesá, věnujete-li mu tu péči a odplavíte škodlivé látky z těla.

Jste často unavení a potýkáte se se změnami nálad? A slyšeli jste již o detoxikaci organismu? Ta vás totiž nejen zbaví toxinů, které vašemu tělu ubližují, ale zaplaví vás novým přívalem energie a budete se cítit mnohem lépe po těle i na duši.

Nevíte, jak na to? Vyzkoušejte některý z přípravků pro očistu těla. Přečtěte si recenze skutečných uživatelů těchto výrobků a rozhodněte se samy, po kterém sáhnete.

Chlorella Original MEDICOL

Chlorella je řasa, která obsahuje bílkoviny, vitamin A, B, C2, B6 a B1, vápník, hořčík a železo. Tato sušená sladkovodní řasa na sebe váže škodliviny a dokáže je tak z těla vyloučit bez rizika návratu. Podpoří trávení, posílí imunitní systém a je používána pro detoxikaci organismu.

Alena Š.: „Používala jsem Chlorellu několik měsíců. Nejsem moc na pravidelnost, takže jsem ji neužívala naprosto přesně podle návodu, jelikož spolykat 15 tablet denně byl pro mě nadlidský úkol. I přesto, že jsem tedy nepolykala tablety podle doporučení, cítila jsem se lépe. Nevím, zda mé tělo skutečně pročistila (až na zajímavě zbarvenou stolici jsem nepociťovala žádné změny), ale je pravda, že jsem na toaletu chodila pravidelněji a vícekrát za den. Zlepšila se mi pleť a cítím se klidněji a pozitivněji.“

Chlorellu Original můžete zakoupit zde.

Prodetox

Sáček plný zdraví. Prodetox je rozpustný nápoj obsahující vlákninu, bylinky, směs antioxidantů a takzvané přátelské bakterie, které podporují správnou funkci žaludku a střev. Pomůže Vám zbavit se až 3 kilogramů odpadních látek ve Vašem těle, vyčistí Váš trávící trakt a podpoří zdravé zažívání.

Výhoda: prodetox obsahuje kompletní složení látek pro urychlení detoxikaci. Doporučujeme!

Eva Č.: „Nerada polykám prášky, takže když jsem začala shánět prostředek pro detoxikaci, omezila jsem své hledání pouze na kapky či rozpustný prášek. Když jsem si přečetla, co denně spotřebujeme za škodliviny, jímala mě hrůza. Detoxikace pro mě tedy byla čím dál důležitější. Sáček prodetox s rozpustou směsí má odplavovat škodliviny z  těla, zvýšit přísun vlákniny a pročistit trávicí trakt. Jestli odplavuje škodliviny nevím, vše se děje uvnitř těla, kam se nepodívám, ale přiznávám, že již nemám problémy s pravidelným docházením na toaletu. Cítím se zdravější a každý den více nastartovaná do nového dne. Nevím, zda je to prodetoxem, ale i pleť mám výrazně zdravější. Přisuzuji však svůj všeobecně lepší pocit právě detoxikaci. Takže za mě ANO.“

Detoxikační nápoj prodetox objednávejte zde

Mladý ječmen

Tento doplněk stravy obsahuje vitamíny, minerální látky a je bohatý na železo, které má blahodárné účinky při chudokrevnosti. Důležitými složkami mladého ječmene jsou vitaminy A, C, E, chlorofyl a superoxid. Touto kombinací zaručíte detoxikaci Vašeho těla.

Martina P.: „S kamarádkou jsme se rozhodly držet společně stejnou dietu. Před ní jsme si ale řekly, že nejprve z těla odplavíme škodliviny. Proto jsme pátraly a na doporučení vyzkoušely mladý ječmen. Mě konkrétně se zlepšilo vyprazdňování. Ječmen by se měl rozpouštět ve vodě, ale po prvním loku jsem to bohužel vzdala. Rozmíchávám tedy spíšev džusu nebo vlažném čaji.  Kamarádka pozoruje změny v energii. Cítí se lépe, pozitivněji.“

Mladý ječmen koupíte zde

Triphala

Kapsle s celými bylinami z biofarem. Pročišťuje trávicí trakt i celé tělo. Podporuje správnou funkci močového i dýchacího ústrojí.

Antonín S.: „Vyzkoušel jsem v době, kdy jsem se cítil zesláblý. Každý den jsem měl pocit, že je něco s mým zdravím. Doktoři nepřišli na nic, proto jsem hledal odpovědi na internetu. Jednou z možností bylo celkové znečištění těla. Vyzkoušel jsem tedy Triphalu pro očištění od těžkých kovů a musím se přiznat, že špatné nálady jsou pryč.  Detoxikaci těla pozoruju maximálně častějším docházením na wc, ale koupím klidně znovu pro více takových šťastných dní.“

Triphalu můžete objednat zde

Na závěr…

Vyzkoušejte detoxikaci organismu i vy. Prospějete svému zdraví, budete se cítit lépe, každý den se budete probouzet s novou dávkou energie a tím si užijete dny naplno. Netrapte se již myšlenkami, že s Vaším tělem není něco v pořádku. Nevysedávejte v koutě. Pročistěte své tělo od odpadních látek a nechte ho zase zdravě žít.

11.5.2015 12:00| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist