Anorexie, lháři i pyžama aneb Nový týden s Feminou!

Trošku podivná sestava hned v titulku, viď? Ani tento týden se totiž s námi nebudeš nudit. Připravili jsme pro tebe další hromadu zajímavých článků i fotogalerií. Takže na co se můžeš těšit?

Když se hubnutí změní v boj o život

Téma hubnutí je teď po Vánocích a před létem tím nejožehavějším, které propíráme snad úplně všude –  s kamarádkami, v práci, doma. Každá z nás chce být štíhlá a kočka, jen to hubnutí se nám moc nedaří. Někdy je to možná lepší mít nějaký ten faldík navíc, než dopadnout tak, jako slavné herečky, které to s hubnutím přehnaly a teď trpí anorexií. Snad si z nich vezmeš odstrašující příklad a hubnout budeš s rozumem. Naučíme tě to.

Muži, muži a zase ti muži

Je jasné, že hned tou druhou nejdůležitější věcí po hubnutí jsou pro nás muži a vztahy s nimi. Tentokrát se jim podíváme pořádně na zoubek. Lucie Feiková si pro tebe připravila pětici mužů, které bys ve svém životě rozhodně měla mít. Možná je máš, možná zjistíš, že ti jich pár ještě chybí. Neboj, s námi to napravíš.

Máš někdy pocit, že mu nemůžeš věřit ani slovo? Chytáš se všech možných signálů, ale nejsi si jistá, jestli lže nebo ne? Pak se ti bude docela určitě hodit náš manuál Jak odhalit lháře

A u mužů ještě zůstaneme, i když tentokrát jim dáme trošku na frak. Věděla jsi, že je hned pět věcí, ve kterých jsou ženy lepší než muži? Tedy přesně řečeno pět prokázaných věcí, o tom zbytku ani nemusíme polemizovat. 🙂

Cestujeme podle filmů

Napadlo tě, že bys chtěla prožít lásku jako z filmového plátna? Není to nemožné. Začni tím, že budeš cestovat stejně jako hrdinové na plátnech kin. Vezmeme tě do Paříže, nebo do Barcelony a ne jen tak, ale přesně podle vzoru slavných filmů.

Styl a design

Také tě baví pořád doma něco měnit a zařizovat nově? Pak tě možná potěší, že modelka Kate Moss je také designem nadšená. A co víc. Pustila se do nového projektu a navrhla celý dům, který je k mání. Spolu s námi se můžeš podívat, jak se jí to povedlo v článku Jany Truksové. 

A protože chceme být stylové, nezapomínáme ani na módu. Tentokrát si pro tebe připravila Alžběta Bublanová článek a bohatou fotogalerii o pyžamech. 

Nezpomeneme ani na kvíz, který tě tak baví, pro tentokrát si pro tebe Lenka Zelnitiusová připravila výlet mezi květiny a podíváme se také na to, jak se co nejrychleji dostat z chřipky. 

Tak krásný týden s Feminou!

15.2.2016 12:00

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist