Femina.cz » Šeptem » Příběhy » Rychlovka aneb Sex kdekoliv a kdykoliv

Rychlovka aneb Sex kdekoliv a kdykoliv

Rychlovka aneb Sex kdekoliv a kdykoliv

Šeptem: Příběhy | autor: Vanesa Meyer | vydáno 26. 06. 2013

Ano, ano, na přetřes tentokrát přijdou rychlovky, a to všeho druhu: orál, stará dobrá ruční práce, ale i plnohodnotný sex se zasunutím a oboustranně uspokojujícím zakončením. Jestliže vás zrovna nenapadají jiná místa na hezkou rychlovku, než zadní řada v potemnělém kině, třeba vám naše následující řádky dodají nejen odvahu, ale i inspiraci na nějaká zajímavá místa, kde jste to ještě nedělali.

Potemnělý večerní park, sice staromódní klasika, ale pořád láká. Léto je ideální i pro rychlovku v převlékací kabince koupaliště.  Když jsou okolnosti ideální i pěkné divadelní představení, pokud máte lístky do lóže, se může stát představením ještě hezčím.  A co třeba zkusit zadní sedadla autobusu při nějaké večerní cestě?  Někdo zase nedá dopustit na čisté a prostorné záchody pro vozíčkáře. Většina rychlovkářů však tvrdí, že ty jejich rychlovky končí obvykle v autě

Když si Honza bral Michalu, já už jsem se svým manželem byla v sedmém měsíci očekávání našeho prvního potomka. Honza s mým Kájou jsou kamarádi od školy, takže žádný div, že Karel šel Honzovi za svědka. Svatební hostina se konala v pěkné hospůdce u lesa, která vznikla z bývalé myslivny. 

Popusťte uzdu své fantazii! Pozvěte si do postele dalšího muže, nebo Brada Pitta.

Popusťte uzdu své fantazii! Pozvěte si do postele dalšího muže, nebo Brada Pitta.

Hádej, na co myslím? Tak tuhle otázku nesmíte, milé dámy, při sexu nikdy vypustit z úst! Tohle pa...

V odpoledních hodinách, kdy ustoupilo polední parno a vzduch už byl příjemnější, se zábava pěkně rozjížděla. Ale já jako těhotná samozřejmě nemohla pít. Kája si jako svědek dopřával, veselí bylo bujaré, tancovalo se na přilehlé terase. Na konci sedmého měsíce už jsem měla pěkně kulaté bříško a Kája jako vždy ohleduplnost sama, tančil se mnou ploužáky i když se z repráků nezadržitelně ozýval rockenroll. Moje lehké těhotenské šaty naštěstí nechávaly prostor občasným závanům letního větříku, aby mě malinko osvěžily v tom letním parnu. Když už se ale smísilo letní parno s vedrem při tanci, vyzvala jsem Káju, ať se jdeme projít do blízkého lesa.

Nešli jsme víc než pět minut a dorazili jsme na nádhernou mýtinu, kam svítilo slunce, zahřívalo listy ostružiníku a ty nepřekonatelně krásně voněly. Oba jsme nasáli ten čerstvý lesní vzduch a jakoby mávnutím kouzelného proutku nás to napadlo oba zároveň. Ideální místo na rychlovku! Naštěstí kousek opodál už opět začínající les poskytoval dostatek příjemného stínu. Stejně se nedalo jít jinudy, protože vedle už začínala obora ohrazená plotem. 

Skleněná dilda - umělecké kousky nejen do ruky

Skleněná dilda - umělecké kousky nejen do ruky

Sklo, materiál, o kterém si těžko představíme, že by nás mohl dovést až na pokraj rozkoše samé. A...

Karel neváhal, posadil si mě na pěkný pařez, akorát na tuhle příležitost, stáhl mi kalhotky, ohleduplně si sáhl a nabídl mi svého vzrušeného ptáka do ruky. Pěkně jsem mu ho zkontrolovala, čímž byla předehra vyřízena. Karel si mě postavil, otočil, chytil mé ruce a nabídl mi oporu mezi drátěnými oky plotu obory. Pevně jsem se zachytila, ale v tu chvíli už Kája zasouval zezadu, chtěla jsem, aby mě hladil na prsou, ale to stihl jen velice krátce. Přišel druhý, třetí zásun a bylo hotovo. Karel vrcholil bleskově, jako kdybychom se znali týden. Svou rukou mě dráždil tak, že i moje blaho na sebe nedalo dlouho čekat…

Pak mě chytil vysílenou do náruče, chvilku jsme spočinuli na tom úžasném pařezu a vydali se zase zpět za partou přátel na svatební hostině.  

No a za tři roky, když se vdávala moje sestra, jsme si rychlovku zopákli opět při svatebním veselí, tentokrát ale na mysliveckém posedu! 

 Foto: Profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

TOPlist