Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Zpestřete si milování focením

Zpestřete si milování focením

Zpestřete si milování focením

Magazín: Sex a vztahy | autor: Julie | vydáno 15. 11. 2013

I ten nejbáječnější sex lze okořenit něčím novým, netradičním, i když pro někoho možná nepřípustným. A pořizování fotek při milování jistě spadá do kategorie praktik nevšedních. Málokdo je ochoten vystavit své intimní partie objektivu fotoaparátu. Pro ale jednoznačně hovoří ta síla neskutečně vzrušujícího zážitku. A jelikož my ženy všemu vzrušujícímu velice rády podléháme, nenechme si to ujít….

Než se však rozhodnete zpestřit si své sexuální hrátky a popustit uzdu fantazii s foťákem v ruce, dobře si rozmyslete, s kým se do hambatého dobrodružství pustíte. Nechcete přece, aby vaše soukromé snímky putovaly internetem. Pokud ale máte ve svém výběru jasno, nic nestojí v cestě vaší touze po poznání vášnivých okamžiků. Snad každý chlap touží po zvěčnění milostného aktu a snímek jeho chlouby zasunuté do vaší lasturky ho rozpálí do běla. Pokud to však na vás přece jen ještě nezkusil, buďte vy ta, která mu navrhne tuto žhavou zábavu.

Zapomeňte na stud

Ať už se chopíte fotoaparátu vy sama, nebo pobídnete k focení jeho, můžete se být jistá, že prožijete to nejchlípnější milování. Nebojte se toho, nestyďte se, střídejte polohy a nastavte se mu tak, aby měl ten nejlepší výhled. Vy ovšem nezůstávejte pozadu. Směle si řekněte, v jaké pozici ho chcete vidět, co by se vám líbilo. Nesmí vám uniknout jediný detail.

Čmáranice z nudy. Řeknou o vás víc, než si myslíte!

Čmáranice z nudy. Řeknou o vás víc, než si myslíte!

Při nudné poradě, která se vleče dlouhé minuty, se asi nikdo neubrání čmárání po papíru. Věděli j...

Fotek není nikdy dost…

Co se také vaší erotické sbírce nedá upřít, je její afrodiziakální účinek. No co může vybičovat vaše libido více, než společné prohlížení nemravných snímků. Další divoký sex na sebe nenechá dlouho čekat. A během vašeho dovádění opět obohaťte vaše fotoalbum. Tohle totiž nikdy neomrzí. Uvidíte, že ač se to nezdá, každá fotka bude jiná a jedinečná. Stačí jiný úhel pohledu, jiné světlo a pochopitelně i prostředí a na světě je úplně nová, vzrušující, neokoukaná fotečka.

Nechte se svlékat

Zcela určitě vašeho partnera rozpálí, když se mu předvedete v rajcovním prádélku a necháte ho, aby si vás postupně rozbaloval a každičký krok sám zdokumentoval. Bude touhou šílený a až z vás dostane i ten poslední kousek, dá vám do těla, jako nikdy předtím. Vy si samozřejmě takovou podívanou dopřejte také. Vyzvěte ho, aby se pomalu svlékal a foťte a foťte…. Milujete jeho sexy zadek? Řekněte mu, ať ho na vás vyšpulí. Toužíte mít snímek pulsujícího penisu v jeho dlani, bez obalu mu to sdělte. Uvidíte, že neodmítne. 

Nejen, že si tím osvěžíte milostný život, ale na stará kolena budete mít na co vzpomínat a s úsměvem si připomenete, jaké že jste to byly sexuální dračice. A víte, co je ještě o kapku lepší? No přece výměna fotoaparátu za kameru…. 

Tak co říkáte? Vyzkoušíte? Nebo jste proti jakékoliv dokumentaci při milování?

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
02. 06. 2014 Anna SEx (reakcí: 0)
20. 01. 2014 tepito + (reakcí: 0)
18. 11. 2013 glady ... (reakcí: 0)
16. 11. 2013 AlexandraAlexis ... (reakcí: 1)
16. 11. 2013 lucik21 ... (reakcí: 0)
16. 11. 2013 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Mary Kay Intenzivní hydratační krém

Mary Kay Intenzivní hydratační krém

Pro pocit úžasné hebkosti a měkkosti...

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 20. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

21. 01. 2017 Horoskop Vodnář

Pokud dlouho marně vyhlížíš svého prince na bílém koni, zbystři. Někde kolem tebe se právě pohybuje a byla by škoda h... Celý horoskop

Karta dne

Paže pohárů
Do tvého života vstoupí zcela nový prožitek v podobě lásky, citů a radosti. Přináší ti ho mladší žena, dcera nebo nová kamarádka, která ti velmi příjemně obohatí tvůj ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist