Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Co by ženy měly vědět o mužích?

Co by ženy měly vědět o mužích?

Co by ženy měly vědět o mužích?

Magazín: Sex a vztahy | autor: Nataša Slánská | vydáno 02. 06. 2010

Nezatoužila jste někdy opravdu proniknout do mužského způsobu myšlení? My vám v tom pomůžeme! Přečtěte si deset zásadních postřehů o mužích, které vám pak rozhodně ulehčí společný partnerský život.

 

1. Neumějí lhát
Až 80 procent mužů nedokáže své partnerce věrohodně zalhat. Stačí jen, abychom se příteli zadívaly i při nějaké nevinné lži do očí, položily pár doplňujících otázek, a okamžitě ji odhalíme. Ve lhaní jsou muži na rozdíl od nás žen naprostí břídilové!

2. Nevnímají detaily
Nevšiml si vašich nových náušnic a nepochválil vám nový účes? Nic si z toho nedělejte, váš miláček za to vlastně nemůže, protože mužský mozek funguje zkrátka jinak. Káněte na obzoru si chlapi všimnou, ale kde je v ledničce máslo a do čeho šlápnou, to prostě nevidí! Často se stává, že muži dokáží přehlédnout i takový detail, jako je sok v lásce, a pak se nestačí divit, když vás s tím druhým potkají v objetí a šťastnou.

3. Rychle se zamilují
Téměř 45 procent mužů udává, že se do své přítelkyně zamilovali na první pohled. Dámy, je prý vědecky dokázáno, že o tom, zda se muži líbíte, či ne, je opravdu rozhodnuto už během deseti vteřin vašeho prvního společného setkání.

4. Touží po úspěchu
Kariéra je v očích mužů jasným měřítkem životního úspěchu. A údajně mají hezcí muži až o 15 procent vyšší platy než ostatní. Opět o důvod víc, proč si najít krasavce!

5. Rádi soutěží
Za míčem se muži rozhodně nehoní jen kvůli zdraví, ale hlavně aby si dokázali, že ještě nepatří do starého železa. A samozřejmě je k vítěznému gólu vede i vrozená soutěživost. Navíc každá chytrá žena zná a zároveň oceňuje moudré přísloví: Kdo si hraje, nezlobí! Pokud se vyhecujete a půjdete miláčkovi fandit na basketbalový zápas, máte u něho navíc nesmazatelné body k dobru!

6. Nechtějí jen blondýny
Na obrázcích v časopisech si je samozřejmě rádi prohlíží, ale u sebe doma v posteli radši vidí nahou tmavovlásku. Podle výzkumů to platí o dvou třetinách mužů.

7. Jdou hned na věc
Nalijme si teď čistého vína: víc než polovina mužů chce sex už na první schůzce! Dámy, nebojte, není třeba jim hned podlehnout, protože odmítnutí jenom zvýší jejich touhu po vás. Muži přece potřebují ženu dobývat.

8. Dají na vůni

Pokud žena příjemně voní, například po květinách nebo koření, ubírá jí to prý v očích partnera až 5 kilogramů na váze. Dávejte si ale pozor na příliš agresivní vůně, ty zcela logicky víc odrazují než lákají!

9. Nepomlouvají
Chlapi moc „nedrbou“. Když se jim opravdu něco nelíbí, řeknou to přímo, nebo o tom raději navždy pomlčí. Navíc jsou mužům klepny vrcholně protivné... tedy, pokud zrovna nevypadají jako Megan Fox.

10. Bojí se stáří
Pouhý náznak pleše muže naprosto vyděsí! Ze všeho nejvíc si ale nepřejí vypadat a chovat se jako jejich vlastní otec.

A ještě bonus...

Úplně nejhorší věcí, které se na svém miláčkovi můžete dopustit, je váš chabý pokus o jeho změnu! Nesnažte se tedy svého přítele odtrhávat od jeho kamarádů! Nekritizujte ho, pokud se nesprchuje stejně často jako vy! Buďte trpělivá, i když věčně hledá své osobní věci! Neříkejte mu nic důležitého ve chvíli, kdy se zrovna věnuje něčemu jinému! Nikdy nezesměšňujte jeho koníčky, auto a maminku! Občas mu odpusťte válející se ponožky u postele! Nevysvětlujte mu, že tak zbytečně drahý mobil a navíc s funkcemi, které přece v životě nevyužije, vůbec nepotřebuje! Když má zrovna rýmičku, nechejte ho prožít bez vašeho úšklebku ten strašný zápas mezi životem a smrtí a uvařte mu bez zbytečných řečí čajíček! Pokud to všechno vydržíte a nebudete se pokoušet miláčka změnit, bude se vám alespoň vracet domů včas. Tedy, občas.

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
08. 10. 2012 686 Jo (reakcí: 0)
14. 09. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
09. 12. 2011 gambis . . . (reakcí: 0)
18. 08. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
01. 03. 2011 pegonela Poučné, (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

29. 03. 2017 Horoskop Kozoroh

Až příliš dlouho se zaobíráš tím, co potřebují druzí a na sebe tak trochu zapomínáš. Dopřej si dnešní den jen pro seb... Celý horoskop

Karta dne

Blázen
Možná se ocitáš v těžké životní situaci, kdy je změna jediným řešením, proto vše, co se ti děje, přijímáš jako výzvu a nepřízni čelíš se vztyčenou hlavou. Můžeš si být...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist