Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Chceš znát dokonale chlapský svět? Čti časopisy pro muže!

Chceš znát dokonale chlapský svět? Čti časopisy pro muže!

Chceš znát dokonale chlapský svět? Čti časopisy pro muže!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Alžběta Bublanová | vydáno 29. 12. 2015

Ke kávě si kupuješ časopis pro ženy nebo si otevřeš webovou stránku určenou výhradně pro něžnější pohlaví? A časopis, co se po tvém muži povaluje na záchodě, překračuješ s nechutí? Zkus do něj nahlédnout a možná se dozvíš, co muži chtějí.

Najdeš tam spousty rad. Sice pro muže, ale pokud se oni jimi řídí, budeš je mít přečtené od hlavy až k patě. Tady je deset dobrých důvodů, proč si občas nějaký ten časopis pro muže koupit. 

1. Dozvíš se, co muži chtějí

Marně tápeš, co se chlapům líbí, a jestli jim opravdu vadí malá prsa nebo nějaké to kilo navíc? Pořád dokola to rozebíráš s kamarádkami, a když se zeptáš svých kamarádů, máš pocit, že k tobě nejsou upřímní. V těch jejich časopisech se konečně dozvíš pravdu.

2. Přijdeš na chuť jejich smyslu pro humor

Taky tě pořád štve, jak si z tebe ten tvůj utahuje? Jasně, chlapi někdy mívají oplzlé vtípky, které tě jen uráží. Ale oni to tak nemyslí, je to prostě jen humor a oni ho potřebují mít drsný, aby si připadali jako ostřílení chlápci. Nějaké jemné důvtipy a následné chichotání jsou jim cizí. 

3. Budeš znát jejich taktiky balení

Časopisy pro muže se jen hemží návody, jak sbalit holku. Takže moc dobře vědí, že musí v tobě vzbudit důvěru a že ženy rády mluví, takže se tě ptají na všechno možné, i když je to nezajímá. Kromě toho se tě bude snažit co nejvíce rozesmát, ale pozor, možná má v záloze pár zaručených vtípků. Teď už je prokoukneš.

4. Poznáš, kdy to myslí vážně

Pokud si nejsi jistá, jestli to ten tvůj s tebou myslí vážně, zalistuj tím, co čte. Třeba natrefíš na rady, jak udělat partnerce radost nebo jak zařídit, aby se do nich zamilovala. A pak zjistíš, že se o to všechno tvůj chlap pokouší. 

5. Prokoukneš jejich výmluvy na cokoli

Teď už tě jen tak nepřelstí. Budeš znát všechny jeho naučené vytáčky, proč nemůže ke tchýni na oběd, vyluxovat obývák nebo jít nakoupit. Takže jeho neprůstřelné výmluvy se zbortí jak domeček z karet. Muži také často nevědí, jak se rozejít s holkou, kterou už nemilují. Místo toho, aby upřímně řekli, že už ve vztahu nechtějí pokračovat, vymýšlí si pohádky o tom, že ještě nedospěli, že se potřebují najít apod. Některé časopisy také radí dělat vše proto, aby se s nimi rozešel jejich protějšek. Poznáš, jak na tom jsi.

 

6. Budeš vědět, co nemají na holkách opravdu rádi

Tak třeba se dozvíš, že tvé neustálé líčení, umělé nehty a tuny make-upu ho fakt nepřitahují. Ovšem ani druhý extrém muži příliš nemilují. To by ses divila, kolik mužů sleduje, jestli jsi navoněná, umytá nebo dobře oholená. 

7. Přijdeš na to, že jim stačí málo

Návod, jak udělat muže šťastným, zase tak složitý není. Pokud čteš jejich časopisy, dozvíš se, že tolik toho nechtějí. Hlavně sex, jídlo a pochopení. 

8. Dozvíš se o jejich strachu z výkonu v posteli 

Věděla jsi, že muži mají strach ze svých sexuálních výkonů? Proč by jinak v těch časopisech bylo tolik návodů, jak najít bod G a jak nejlépe uspokojit manželku? Muži si prostě v posteli nejsou tak jistí, jak se prezentují.

9. Pochopíš, že chtějí zažít pocit výjimečnosti 

Chtějí být silní a neporazitelní, nebo alespoň mít ten pocit, proto tak rádi čtou rozhovory se sportovci, horolezci a odborníky, kteří udělali díru do světa. Dává jim to naději, že oni snad taky jednou budou výjimeční. Tak mu udělej tu radost, a řekni mu, že pro tebe je prostě jednička. 

10. Budeš konečně vědět, že nikdo z nich nemá rád Justina Biebera

To by ses divila, kolik vtípků na tohoto mladého zpěváka muži znají. Dělají si srandu nejen z jeho lehce zženštělého vzhledu, ale i z jeho rozmazlené povahy. A poznámky mají i na jeho věrné fanynky. Pokud chceš opravdového chlapa, pak rozhodně smaž tapetu na ploše s jeho podobiznou. :-)

A co ty? Čteš si někdy časopisy pro chlapy? 

Foto: shutterstock.com

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
03. 01. 2016 aknela11 nemám (reakcí: 0)
29. 12. 2015 Missy Justin Bieber (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Vykouzlí extrémně temné a dokonalé řasy...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 23. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

24. 03. 2017 Horoskop Blíženec

Muž, se kterým tě pojí pracovní záležitosti, tě natolik okouzlí, že docela ztratíš rozum a úplně mu podlehneš. A to n... Celý horoskop

Karta dne

Sedm mečů
Můžeš se cítit vyčerpaná a stát téměř na pokraji sil díky porážce, kterou jsi právě prožila. Pokud jsi o něco důležitého přišla a nezískala jsi to právě čestným způsob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist