Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » 7 věcí, na které muži myslí při sexu. Tohle mělo zůstat utajeno!

7 věcí, na které muži myslí při sexu. Tohle mělo zůstat utajeno!

7 věcí, na které muži myslí při sexu. Tohle mělo zůstat utajeno!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 31. 10. 2014

Také vás vždycky zajímalo, jestli muž při milování zapojuje i jiný orgán, než ten, okolo kterého se to všechno točí? Odpověď zní ano. I chlapský mozek se v posteli dost nadře! Nad čím přemýšlí? Pivo ani cigaretu nehádejte!

Muži nejsou složití, jen občas hůře čitelní. Máte problém s jejich rozkódováním? Toužíte nahlédnout do jejich myšlenek a ulovit si tam nějakou pikantnost? To ale není žádný problém. Mluví za ně řeč těla, gesta i pohledy. Co prozrazují? Že muži se obyčejně zaobírají sedmi myšlenkami!

1. „Zapomněl jsem se osprchovat!“

Co můžeš udělat hned, neodkládej na zítra! I tak by se dala pojmenovat příprava na vášnivou noc! Jenže někdo je líný, další má zase jiné aktivity a tomu poslednímu to prostě vypadne z hlavy. A potom nezbývá nic jiného, než se obávat, jestli je to poznat! Pánové, štěstí přeje připraveným! O tom jste přece už slyšeli, ne? Tak aspoň na ty zuby si dávejte pozor! Zbytky od oběda v horní mezírce sexy nejsou!

2. „Teda, to jsou prsa!“

Dá se říct, že ňadra patří mezi části ženského těla, které se nikdy a nikomu neomrzí! Patří mezi nejoblíbenější „mužské hračky“, a když je na toho svého pyšně vybalíte, za žádná jiná na světě by je nevyměnil! Proč? Protože je momentálně naprosto fascinován tím, co vidí nebo drží.

3. „Na tohle si vzpomenu, až si to budu dělat!“

Každá lidská paměť má složku, do které se ukládají hezké vzpomínky. Pak jde v myšlenkách prožít to příjemné zas a znova! Silnější pohlaví si takhle umí přehrát postelové hrátky do posledního detailu. A že se to může občas hodit, když je člověk doma sám, o tom není pochyb. 

7 nejdivnějších věcí, které lékaři našli v lidském těle. Je to síla!

7 nejdivnějších věcí, které lékaři našli v lidském těle. Je to síla!

Doktor? Ten těžký život má! Dlouhé služby, krátké výplatní pásky - zkrátka nic moc! Ale za to se ...

4. „Polámal se mraveneček, ví to celá obora!“

Smích? Proč myslíte, že je potřeba občas sáhnout po tak zoufalém činu, jako je rychlé odříkání dětské říkanky? Žádá si ho situace! Hádat můžete dvakrát, jaký je důvod! Oddálení ejakulace. Zní to šíleně, viďte? Ale když to pomáhá, tak proč ne?

5. „Že bych zkusil i tohle?“

První čerpá inspiraci z porna, nebo z rozhovorů s kamarády, druhému se o tom dokonce zdá. Ať tak, nebo tak, poloh a věcí k vyzkoušení je spousta a pánové by je rádi praktikovali na vlastní kůži. Takže nejdřív si vybavit teorii a pak přijde praxe!

6. „Kde se tohle, sakra, naučila?“

Nikdo si nebude stěžovat, když z nenadání uděláte nějaký nový kousek, ale zrnko pochybnosti to určitě zanechá. Zvlášť v případě, že jste spolu už nějaký ten pátek a vy se najednou vytasíte s neočekávanou erotickou pomůckou, nebo zcela jinou taktikou! To se pak dějí věci! Otazník, jestli náhodou nemáte milence a podobně. Každý dobrý skutek…však to znáte!

7. „Hlavně, ať neklesá!“

Noční můra všech svlečených mužů? Asi ta, že chuť na sex by rozhodně byla, ale bohužel ho v danou chvíli nejde tak úplně realizovat. Proč hned myslet na nejhorší? I pozitivní přístup dělá divy! Naděje umírá poslední – vždycky… 

Víte ještě o dalších věcech, které zaměstnávají mysl vašich drahých poloviček při milování? Napište nám o tom do diskuze pod článkem!

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
03. 11. 2014 glady ... (reakcí: 0)
02. 11. 2014 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)
01. 11. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
31. 10. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

29. 03. 2017 Horoskop Vodnář

Je na čase, aby sis konečně ujasnila, co vlastně chceš nejen od života, ale také od své práce nebo partnera. Plácáš s... Celý horoskop

Karta dne

Blázen
Možná se ocitáš v těžké životní situaci, kdy je změna jediným řešením, proto vše, co se ti děje, přijímáš jako výzvu a nepřízni čelíš se vztyčenou hlavou. Můžeš si být...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist