Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » 7 věcí, na které muži myslí při sexu. Tohle mělo zůstat utajeno!

7 věcí, na které muži myslí při sexu. Tohle mělo zůstat utajeno!

7 věcí, na které muži myslí při sexu. Tohle mělo zůstat utajeno!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 31. 10. 2014

Také vás vždycky zajímalo, jestli muž při milování zapojuje i jiný orgán, než ten, okolo kterého se to všechno točí? Odpověď zní ano. I chlapský mozek se v posteli dost nadře! Nad čím přemýšlí? Pivo ani cigaretu nehádejte!

Muži nejsou složití, jen občas hůře čitelní. Máte problém s jejich rozkódováním? Toužíte nahlédnout do jejich myšlenek a ulovit si tam nějakou pikantnost? To ale není žádný problém. Mluví za ně řeč těla, gesta i pohledy. Co prozrazují? Že muži se obyčejně zaobírají sedmi myšlenkami!

1. „Zapomněl jsem se osprchovat!“

Co můžeš udělat hned, neodkládej na zítra! I tak by se dala pojmenovat příprava na vášnivou noc! Jenže někdo je líný, další má zase jiné aktivity a tomu poslednímu to prostě vypadne z hlavy. A potom nezbývá nic jiného, než se obávat, jestli je to poznat! Pánové, štěstí přeje připraveným! O tom jste přece už slyšeli, ne? Tak aspoň na ty zuby si dávejte pozor! Zbytky od oběda v horní mezírce sexy nejsou!

2. „Teda, to jsou prsa!“

Dá se říct, že ňadra patří mezi části ženského těla, které se nikdy a nikomu neomrzí! Patří mezi nejoblíbenější „mužské hračky“, a když je na toho svého pyšně vybalíte, za žádná jiná na světě by je nevyměnil! Proč? Protože je momentálně naprosto fascinován tím, co vidí nebo drží.

3. „Na tohle si vzpomenu, až si to budu dělat!“

Každá lidská paměť má složku, do které se ukládají hezké vzpomínky. Pak jde v myšlenkách prožít to příjemné zas a znova! Silnější pohlaví si takhle umí přehrát postelové hrátky do posledního detailu. A že se to může občas hodit, když je člověk doma sám, o tom není pochyb. 

7 nejdivnějších věcí, které lékaři našli v lidském těle. Je to síla!

7 nejdivnějších věcí, které lékaři našli v lidském těle. Je to síla!

Doktor? Ten těžký život má! Dlouhé služby, krátké výplatní pásky - zkrátka nic moc! Ale za to se ...

4. „Polámal se mraveneček, ví to celá obora!“

Smích? Proč myslíte, že je potřeba občas sáhnout po tak zoufalém činu, jako je rychlé odříkání dětské říkanky? Žádá si ho situace! Hádat můžete dvakrát, jaký je důvod! Oddálení ejakulace. Zní to šíleně, viďte? Ale když to pomáhá, tak proč ne?

5. „Že bych zkusil i tohle?“

První čerpá inspiraci z porna, nebo z rozhovorů s kamarády, druhému se o tom dokonce zdá. Ať tak, nebo tak, poloh a věcí k vyzkoušení je spousta a pánové by je rádi praktikovali na vlastní kůži. Takže nejdřív si vybavit teorii a pak přijde praxe!

6. „Kde se tohle, sakra, naučila?“

Nikdo si nebude stěžovat, když z nenadání uděláte nějaký nový kousek, ale zrnko pochybnosti to určitě zanechá. Zvlášť v případě, že jste spolu už nějaký ten pátek a vy se najednou vytasíte s neočekávanou erotickou pomůckou, nebo zcela jinou taktikou! To se pak dějí věci! Otazník, jestli náhodou nemáte milence a podobně. Každý dobrý skutek…však to znáte!

7. „Hlavně, ať neklesá!“

Noční můra všech svlečených mužů? Asi ta, že chuť na sex by rozhodně byla, ale bohužel ho v danou chvíli nejde tak úplně realizovat. Proč hned myslet na nejhorší? I pozitivní přístup dělá divy! Naděje umírá poslední – vždycky… 

Víte ještě o dalších věcech, které zaměstnávají mysl vašich drahých poloviček při milování? Napište nám o tom do diskuze pod článkem!

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
03. 11. 2014 glady ... (reakcí: 0)
02. 11. 2014 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)
01. 11. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
31. 10. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Bruno Banani No Limits Woman - EDT

Bruno Banani No Limits Woman - EDT

Květinově-ovocná rozkoš

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 21. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

23. 10. 2016 Horoskop Kozoroh

Závist není dobrá vlastnost a ty poslední dobou závidíš ostatním snad i nos mezi očima. Buď spokojená s tím, co máš, ... Celý horoskop

Karta dne

Ďábel
Dnes raději odlož důležitá rozhodnutí stranou, zejména pokud jde o vztahy a finanční záležitosti. Mohla bys přijít nejen o značnou finanční sumu, hrozí ti také ztráta ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Svatební tradice, rozvody i soutěž aneb N...

Svatba - není snad ženy, která by se na ten jedinečný den v životě netěšila. Nevím, jak jsi to měla ty, ale my s kama...

Celý článek

Módní policie

TOPlist