Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » 5 varovných signálů, že s ním něco není v pořádku. Uteč, dokud můžeš!

5 varovných signálů, že s ním něco není v pořádku. Uteč, dokud můžeš!

5 varovných signálů, že s ním něco není v pořádku. Uteč, dokud můžeš!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 12. 08. 2016

Máš nový objev a jsi z něj celá paf? Nechceme ti krotit nadšení, ale vzpomeň si, jak to dopadlo minule… Láska bývá slepá, a když skončí, často se ptáme, jak jsme jen mohly milovat někoho takového! Jenže jak se vlastně pozná „ten špatný“ už na začátku?

Ze statistik vyplývá, že až dvě třetiny lidí věří v lásku na první pohled, která vydrží celý život. Tahle víra ve šťastné náhody ale dokáže pěkně zamotat hlavu a trochu „kazí“ správný úsudek. Seznámila ses s týpkem a už si maluješ budoucnost? Ještě brzdi. Je zvláštní, jak člověk s růžovými brýlemi přehlíží výstražná znamení blikající přímo před nosem. Chceš se vyhnout dalšímu citovému karambolu? Pak těchto pět znaků neber na lehkou váhu!

1. Je moc hr. Do všeho skáče po hlavě

Znáte se týden i s cestou a už ti vyznává nehynoucí lásku, chce se k tobě okamžitě nastěhovat a dokonce tě pozval k rodičům na nedělní oběd. Aby toho nebylo málo, nemůžeš se zbavit pocitu, že mu v uších zní svatební zvony. Pěkně nahlas! A teď upřímně – zdá se ti tohle normální? Trefa do černého. Jedinci s patologickými sklony (prostě exoti) se často vyznačují tím, že chtějí svoji „oběť“ pořádně zaháčkovat co nejdříve, aby už nebyla šance úniku. Je ti to povědomé? Prchej, holka, prchej!

2. Sráží ti sebevědomí. A rád

Narážky, že bys měla zhubnout, nebo trochu zapracovat na kuchařském umění a ještě vřelé doporučení, že do jeho věcí mu nemáš co mluvit, protože tomu „ženská nemůže rozumět“? Ajaj, ani tohle nevěstí nic dobrého. Panáček pravděpodobně nemá všech pět pohromadě a potřebuje si na tobě zvyšovat ego. Nechceme ti do toho kecat, ale pokud zůstaneš, budeš navždy zastávat funkci fackovacího panáka. Tohle si přece nezaslouží nikdo a nepřejeme to ani největšímu nepříteli!

3. Vinu hází na tebe. Nonstop

Cokoliv se mu nedaří, můžeš za to ty. Přespal u tebe a ráno přišel pozdě do práce? Hádej, kdo v tom (podle něj) má prsty! Už to skoro vypadá, že neseš vinu i za špatné počasí, globální oteplení a hladomor v Somálsku. S takovým člověkem je to předem prohraný boj, nemůžeš totiž nikdy vyhrát! Jakmile mu naznačíš, že chyba nemusí být vždycky „na tvém přijímači“, dočkáš se jen vzteku a výbuchu agrese. No, jiné už to nebude. Při útěku ber schody raději po dvou!

 

4. Nesnáší tvé přátele i rodinu. Podezřele

„Toxický“ partner má v povaze izolovat svoji polovičku od okolního světa a hlavně blízkých lidí. Je těžké nebrat si to osobně, když nemůže vystát tvou matku a všechny sourozence. A to spolu vlastně ani pořádně nepřišli do styku. Divné? Ani ne. Tak vypadá ukázkový případ cholerického a nenormálního muže, který tě ze všeho nejvíc potřebuje ovládat. Zařídí, abys přerušila veškeré kontakty, a tím získá nadvládu. Jenže… S tím ať se jde bodnout. Jestli potřebuje tohle, doporučujeme návštěvu loutkového divadla. Tam se mu bude setsakramentsky líbit!

5. Nemůže bez tebe žít. Vyděrač

Jestli už jsi pochopila, že tady ti pšenka nepokvete a po pečlivém uvážení plánuješ „změnit lokál“, brzy se dočkáš úžasného hereckého výkonu, za který by se nemusel stydět ani držitel Oskara. I když se k tobě po celou dobu choval příšerně, teď prosí na kolenou, pláče, slibuje, že se změní - a když to s tebou nijak nehne, uchýlí se k výhružkám. O srdceryvné scénky nebude nouze a to hlavně na veřejnosti! Nenech se opít rohlíkem a stůj si za svým. Ono ho to za chvíli přejde…

Abychom nekončili tak moc vážně, nabízíme vtipné video. Takhle řeší problémy se „zlými“ muži africké ženy. Jsme asi kapku pozadu, co myslíš? 

Měla jsi někdy co dočiněním s mužem, který se vyznačoval těmito znaky chování? Napiš nám své zkušenosti do diskuze pod článkem, budeme se těšit na příspěvky! A mrkni také do fotogalerie, když ti to s tím tvým vyjde, můžete si pak udělat takovéhle vtipné fotky. Pobavily nás. :-)

Foto: shutterstock.com, facebook.com, pinterest.com

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
30. 08. 2016 Pája.723 Velice zajímavé a inspirující obousměrně (reakcí: 0)
18. 08. 2016 Paja134 To znám (reakcí: 0)
13. 08. 2016 Viky17 - (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Ideální pro jemné vlasy...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 27. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

27. 03. 2017 Horoskop Ryby

Pokud máš děti, tak dnes se obrň pořádnou dávkou trpělivosti a tolerance. Předvedou ti totiž, že i zlatíčka dokážou v... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Je zapotřebí, abys zachovala chladnou hlavu a použila svoji vnitřní sílu k uskutečnění svých cílů a tužeb. Blíží se k tobě rychlá změna, která ti rozhodnutí do jisté m...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist