Femina.cz » Magazín » Hubnutí » Potvrzeno! Muži nesnáší vyzábliny. Víme, proč zbožňují boubelky

Potvrzeno! Muži nesnáší vyzábliny. Víme, proč zbožňují boubelky

Potvrzeno! Muži nesnáší vyzábliny. Víme, proč zbožňují boubelky

Magazín: Hubnutí | autor: Lucie Feiková | vydáno 03. 05. 2016

Máš tak trochu depku, protože už nějakou dobu bojuješ s nadváhou? A teď to léto na krku… Nepropadej panice! Tvůj kilový bonus je ve finále jenom k užitku! Díky němu jsi totiž ta nejlepší přítelkyně. Uhádneš proč?

Rozčiluje tě, když tě někdo nazve holkou krev a mlíko? Hoď se do klidu. Nemáš tušení, jakou máš kliku! Vždyť nějaké to kilčo navíc je tvoje výhoda. Dokonce tak veliká, že by ti leckterá vychrtlá modelka mohla závidět. Jestli tomu nevěříš ani za mák, těchto pět bodů tě definitivně přesvědčí!

1. Nic tě nerozhodí

Nervy, stres, chaos, zhroucení? To ti nic neříká. A pozor, na tvou psychickou pohodu existuje i vědecké vysvětlení. Navzdory tomu, jak se vždycky říkalo, že kulatější jedinci se potýkají s kdejakým rizikem infarktu a jsou slabí, poslední německá studie všechna tahle fakta smetla ze stolu.

Ta uvádí, že srdce takových lidí je odolné jako skála a dokáže snáz zvládat prvotní šoky tíživých situací. Navíc fyzicky obdařený člověk je obrněný vůči stresu jako nikdo! Tuhle dobrou zprávu zveřejnil německý deník Süddeutsche Zeitung. Milujeme ho! Co dalšího ti hraje do karet?

2. Jsi sexy symbol století

Myslíš, že v konkurenci majitelek vystouplých žeber a silikonových ňader nemáš šanci? Co tě nemá. Tohle možná letělo kdysi, ovšem doba se mění. Ukázalo se, že kostnaté prsty už nikoho neohromí a ženská nadváha získává na popularitě.

Dva američtí neurovědci na to přišli díky analyzování milionu webových stránek, erotických videí, ale i inzerátů seznamek. Žádný internetový vyhledavač nezůstal neprozkoumán. Výsledek?

Muži na síti nepátrají po ženách vyloženě hubených, ale lační po těch s plnými křivkami. Ze všech částí těla je zajímají nejvíc prsa a zadečky. A teď ruku na srdce, nemáš tyhle dvě věci přímo výstavní? Jsi v kurzu, tak si toho važ! Potvrzují to i následující řádky.

3. Umíš to v ložnici pořádně rozjet

Vášeň a plnoštíhlost – to jde k sobě přímo zázračně. Kdy už se konečně vykašleš na stud z faldíků na břiše a hodíš to za hlavu? Jsi milenkou roku! To je názor amerických vědců z univerzity Chapman. Ti na základě výpočtu indexu tělesné hmotnosti a zpovědi 60 tisíc heterosexuálních dobrovolníků zjistili, že baculatější pohodáři mají větší sexuální aktivitu. To znamená, že si nelehneš na záda s očekáváním, že „to nějak dopadne“. Ne, ty vezmeš otěže do svých rukou. Je jasné, že tohle si žádný pořádný hřebec nenechá ujít.

4. Máš zdravé sebevědomí

I sebeláska je aspekt, na který se u opačného pohlaví pohlíží. Nikdo nechce poslouchat věčné nářky ženy o tom, že zase přibrala a odpovídat na dotěrné otázky, jestli se i tak tomu svému líbí. To jednoho pěkně otráví! Jenže ty jsi z obliga, protože takové věci neřešíš. Myslí si to vědecký tým texaských vědců, kteří na toto téma udělali studii.

Při shromažďování výsledků se ukázalo, že víc jak třicet procent plnoštíhlých žen o sobě smýšlí jako o někom, kdo vypadá dobře za všech okolností, a považují se za přitažlivé. Rozhodně nezávidí hubeným a na sobě by nic neměnily. Máš stejný názor? Když na to máš, tak to ukaž! A poslední důkaz, že jsi učiněné terno?

5. Spíš jako miminko

Asi se shodneme, že ležet v posteli s někým, kdo rozdává kopance a krade peřinu, není nic moc zážitek. A přesně tohle prý dělají štíhlé ženy! Poukázala na to jedna britská studie. Tím vlastně nepřímo poradila všem mužům, že pokud se chtějí dobře vyspat, měli by spolunocležníka hledat v řadách baculatých slečen. Ty prý polohy spánku moc nemění, a jak si ustelou, tak si lehnou. Sice u nich maličko hrozí chrápání, ale pánové raději riskují tohle, než monokla. Takže dobrou, holky krev a mlíko!

Pořád máš pochybnosti? Jako inspirace ti poslouží tohle video. Přes 40 milionů zhlédnutí mluví za vše. No je jasné, že boubelky umí dát hubeňourům pěkný záhul!

Napadá tě ještě nějaký důvod, proč muži mají rádi plnější křivky? Napiš nám to do diskuze pod článkem, budeme se těšit na příspěvky! A pokud sis naše rady vzala za své a rozhodla ses být na svá kila navíc pyšná, super! Jen to nedělej jako holky v naší fotogalerii, to už je průšvih.

Foto: Shutterstock.com, facebook.com

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
12. 05. 2016 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)
04. 05. 2016 broucek Jak fakt?! (reakcí: 0)
04. 05. 2016 LucieRossi Opravdu? (reakcí: 2)
03. 05. 2016 monca Pekny nesmysl (reakcí: 0)
03. 05. 2016 Renca88 ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Bourjois Tekutý korektor s výtažkem z ovoce Healthy Mix

Bourjois Tekutý korektor s výtažkem z ovoce Healthy Mix

Korektor pro sametově jemnou a zdravou pokožku!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 28. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Štír

28. 02. 2017 Horoskop Štír

Poslední dobou jsi roztěkaná a práce ti vůbec nejde od ruky. Zkus se zaměřit vždy jen na jednu činnost a nauč se začí... Celý horoskop

Karta dne

Svět
Máš příležitost zakončit složité životní období, dokončit karmické záležitosti a osvobodit se tak od svazujících vzorců minulosti. Dnes můžeš mít velmi šťastný a rados...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Módní policie

TOPlist