Femina.cz » Magazín » Hubnutí » Hubnutí je opravdu snadné, když v tom nejste sami

Hubnutí je opravdu snadné, když v tom nejste sami

Hubnutí je opravdu snadné, když v tom nejste sami

Magazín: Hubnutí | vydáno 11. 04. 2014

Snažíte se zhubnout a i když dodržujete jídelníček, váha se prostě nehýbe? Vystřídali jste už více poradců na výživu a každý vám říká něco jiného? Máte výsledky různých vyšetření spojených s nadváhou, ale není nikdo, kdo by vám poradil, jaké kroky udělat dál? My to zažily také, a konečně můžeme říct, že jsme našly místo, kde vám komplexně poradí a hlavně pomohou! Jo a pracují tam lékaři, ne rychlokvašky z víkendových kurzů o hubnutí.

Když jsme si v redakci povídaly o tom, co už jsme vyzkoušely za diety, které známé výživáře jsme už kontaktovaly, kolik různých vyšetření včetně endokrinologického jsme už absolvovaly, vždy jsme skončily u toho, že bychom potřebovaly někoho, kdo by všechny ty výsledky vzal a vyhodnotil a fundovaně poradil, nastavil jídlo, dodělal třeba další vyšetření, motivoval a sledoval. Vše na jednom místě. A nejen to. Mluvily jsme také o tom, že nás unavuje být pokusnými králíky superrychle vyškolených výživových poradců, kteří se k certifikátu pronudili dvěma víkendy. Chtěly jsme místo, kde budou pracovat lékaři, kteří podle výsledků z vyšetření mohou lépe určit, zda nabírání váhy není vlastně jen vedlejší produkt nějaké vážnější choroby. Protože ne každý člověk s nadváhou je nenapravitelný žrout.

Náhoda tomu chtěla (i když náhody neexistují:-)), že jsem se po mnoha letech potkala, no potkala, spíš srazila se svou dávnou spolužačkou, která se mě s velkým nadšením ptala, co že to čekám a kdy už se to narodí. Vzhledem k tomu, že jsem si myslela, že mi to ten den celkem sluší, neměla jsem připravenou pohotovou odpověď. Začala jsem tedy blekotat něco o dietě a hormonech a rychle jsem se ztratila. Vytáhla jsem za rohem telefon a zavolala kamarádce. Velmi detailně jsem jí vyprávěla o tom, jak jsem naštvaná, nešťastná, co všechno mám za sebou ( tuhle část slyšela už asi stokrát, chudák) a jak chci, aby mi už někdo poradil. V návalu emocí jsem zvýšila hlas a zopakovala svoji prosbu. Za mnou se ozval velmi příjemný ženský hlas (blokovala jsem totiž vchod do domu), který řekl: „Co kdybyste se zastavila u nás, určitě něco vymyslíme.

A tak jsem se seznámila s paní doktorkou Radkou Jedličkovou z Endocare. Zjistila jsem, že v Endocare dělají komplexní vyšetření štítné žlázy, pomáhají s výživou během a po těhotenství, řeší nadváhu a obezitu, spolupracují i s psychology, kteří moc dobře vědí, jaké to je, být nešťastný z nadváhy a neustálého neúspěchu v hubnutí, dokáží  poradit i s intolerancemi potravin a potravinovými alergiemi. A jak už jsem zmiňovala, jsou tam lékaři a vyšetření se dá částečně hradit ze zdravotního pojištění a doplatky jsou v řádech stovek korun. Což je naprosto super. Jsou případy, že se u známých výživových poradců platí i 7 – 10 tisíc korun a nikdo se vám pak stejně nevěnuje.

Seznámila jsem se s celým týmem včele s paní doktorkou Martinou Rosickou, která je jedna ze zakládajících lékařek Endocare, a dále jsem poznala velmi milou nutiční terapeutku Mgr.Jitkou Laštovičkovou, došlo mi, že se o to musím podělit. Proto jsme vymyslely velkou spolupráci mezi Femina.cz a Endocare. Uděláme poradnu, kde vám budou lékaři radit a pomáhat, určitě si zasoutěžíme o konzultace a mnohem víc. Endocare má totiž vysokou úspěšnost v hubnutí svých klientů, což nemůže zatím říct nejspíš nikdo. A je to asi pro to, že trpělivě hledají příčinu nadváhy, která není vždy ve špatné skladbě jídelníčku.

Takže, už brzy začínáme!
Těšte se!

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
15. 04. 2014 Lenka I sama můžeš zhubnout (reakcí: 1)
15. 04. 2014 Nikina hubnutí (reakcí: 0)
14. 04. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
14. 04. 2014 glady ... (reakcí: 0)
12. 04. 2014 pavla Pravda (reakcí: 0)
12. 04. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Goldwell Lak na vlasy pro objem Stylesign Volume

Goldwell Lak na vlasy pro objem Stylesign Volume

Maximální fixace a dlouhotrvající objem!

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 09. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

11. 12. 2016 Horoskop Lev

Dnes budeš naprosto okouzlující a navíc budeš sršet geniálními nápady, které nadchnou každého ve tvém okolí. A nikomu... Celý horoskop

Karta dne

Sedm pohárů
Přehnané starosti ti mohou pořádně zamotat hlavu, na chvíli si budeš připadat, že jsi na všechny problémy sama. Nepropadej beznaději, je to pouze ve tvé mysli, když se...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Stojí za hřích

Bydlete lépe s Living.cz

TOPlist