Víme, kam s dětmi na letní tábor

Přemýšlíte co s dětmi o letních prázdninách? Chcete, aby byly v kolektivu, ale také se něco naučily a hlavně si zasportovaly? Jak jistě víte, čím dříve si místo zarezervujete, tím lépe. Proto nebudeme zdržovat a ihned vám představíme speciální tábor pod vedením profíků, kam se vaše děti budou určitě těšit.

Na letní prázdniny se děti těší téměř od začátku školního roku, jejich rodiče ale už méně. Naplánovat prázdniny tak, aby celá rodina spolu strávila trochu času a přitom nepřekročila dobu zaměstnanecké dovolené, která je bůhví proč o hodně kratší než školní volno, je vlastně organizační oříšek. Občas sice pohlídají i prarodiče, ale dětem je stejně nejlépe mezi dětmi. My to v redakci také řešíme, a tak jsme se s vámi chtěli podělit o jeden netradiční tábor, který nás zaujal.

Vlastně nás překvapilo, že jsme o něm slyšeli až teď, když už má sedmnáctiletou tradici. Vždy je pořádán na prověřeném místě v hotelu s bohatým zázemím, kde je například tělocvična, wellnes, bazény a samozřejmě i krásná okolní příroda, takže promočené stany nehrozí, a přihlásit se na něj mohou děti od 6 do 17 let (různé turnusy).

Vzhledem k tomu, že tábory jsou především plné her a aktivity, děti jsou rozděleny do výkonnostních skupin podle sportovního zaměření a zkušeností. Táborů se pravidelně účastní i ty děti, které se sportem nemají moc zkušeností, ale rády by se něco naučily, nebo si protáhly tělo. A že toho mají na výběr dost – například aerobic, fitness, gymnastiku, fotbal, orientační běh, cvičení v přírodě i v tělocvičně, funky a hip hop tance… Nezapomíná se ani na relaxační procházky po lese, táboráky, návštěvy kulturních památek, karneval nebo diskotéku.

Tábor organizují a vedou Petra Kadlecová, zkušená trenérka a mistryně světa v různých disciplínách ženského fitness a kulturistiky a Marek Dočekal – osobní trenér, profesionální kaskadér a vítěz v několika kulturistických soutěžích.
Tábory jsou nejen plné aktivit a pohybu, jsou také motivační v tom smyslu, že si děti vytvoří vztah k různým druhům sportu, kterým se po návratu pak mohou věnovat. Budou si více věřit a lépe se zapojí do školních aktivit, hlavně tam, kde se vyžaduje soustředění, energie a týmová spolupráce.

V redakci jsme se shodli na tom, že naše děti většinu školního roku (i přes naši snahu) prosedí 80 procent času u učení nebo počítače, a že by jim pár týdnů v pohybu rozhodně neuškodilo:-)

Možná, že kdyby něco takového bylo i pro dospělé, tak bychom se také přihlásili.
Více informací se dozvíte na www.petrakadlecova.cz  a my pro vás připravujeme soutěž o pobyt na táboře…takže se těšte..

28.3.2014 10:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist