Testování erotických hraček i lehkých žen: Je to práce snů?

Aby firmy zaručily stoprocentní kvalitu svých výrobků a služeb, musejí je pořádně otestovat. Testování luxusních postelí nebo klouzaček v aquaparcích zní jako práce snů. Ale jak se cítí taková testerka erotických hraček?

Studentka birminghamské univerzity Roisin Madiganová měla vysloveně štěstí na brigádu. Představte si, že se celý den válíte v luxusní posteli značky Savoir a dostáváte za to zaplaceno tisíc liber měsíčně (asi 30 tisíc korun). Potom jen musíte zaměstnavateli vyplnit formulář, jak se vám v posteli leželo, a popsat veškeré dojmy. Roisin si tak přivydělala ke studiu slušné kapesné a nemusela přitom skoro hnout prstem.

Záviděníhodnou profesi má také třicetiletý Tommy Lynch. Sice se u toho dost nacestuje, ale užije si také spoustu zábavy. Testuje totiž vodní skluzavky v letních turistických letoviscích. Nejprve zkontroluje všechny bezpečnostní a hygienické náležitosti a nakonec na vlastní kůži okusí, jak se na nich klouže. V rámci své práce už navštívil rezorty po celém světě – podíval se na Mallorku, do Egypta, Turecka, zajel na Kypr i do Dominikánské republiky a Mexika. A všude se krásně klouzal…

Se svou prací je mimořádně spokojená také Nat Garveyová, která pobírá v přepočtu zhruba 60 tisíc korun měsíčně za testování erotických hraček pro ženy, od vibrátorů až po latexové oblečky. „Než abych seděla celý den v kanceláři obklopená počítači, raději mám kolem sebe haldu vzrušujících věciček,“ vysvětlila Nat. Popřela ale, že by byla nymfomankou. „Nejsem závislá na sexu. Nějakou tu hračku si občas koupí většina normálních holek. A já představuju jednu z nich.“ Jak se k této práci dostala? „Viděla jsem na internetu inzerát a jen tak z legrace na něj odpověděla. Někteří lidé si určitě pomyslí, že si vydělávám neslušným způsobem, ale já to tak necítím. Moji přátelé jsou přesvědčeni, že jsem sehnala nejlepší práci na světě,“ říká Nat.
[[related]]
Zda má tak chápavé kamarády i šarmantní Jaime Rascone z Chile, není známo. Po většinu času se živí jako model nebo DJ, našel si však také podivuhodný přivýdělek. Bordelmamá Madam Fiorella z lusuxního VIP eskortního servisu mu nabídla spolupráci, která spočívá v „testování“ uchazeček o zaměstnání v jejím podniku. Desítky dívek procházejí v prvním kole přijímacího řízení pohovorem, psychologickým testem a fotografováním, do druhého kola se jich dostane jen šest. A právě v této fázi nastupuje Jaime, který je jednu po druhé vyzkouší osobně v posteli. Potom o jejich výkonu podá hlášení šéfce – zkoumá se zejména smyslnost pohybu a adekvátnost vzdychání. Za rok prý Jaime vyzkouší zhruba sedmdesát dívek… Práce snů, nebo nechutnost?

16.3.2012 12:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist