Svatební noc? Nechte si zajít chuť!

A je to tady! Odchází poslední svatební hosté a vy už se nemůžete dočkat, až ženich konečně spatří to vaše skvostné nové prádlo určené jedině a výhradně pro tuto příležitost? Nechte si zajít chuť! Vědci odhalili, že svatební noc je jedno velké klišé!

Ano, dřív to bývala událost! Už kdysi dávno se hovořilo o bujarých milostných hrátkách, plození potomků či noci, kdy dvojice konečně mohla být o samotě. Tuhle představu, tak nějak zmodernizovanou a uzpůsobenou době, nosí v hlavě každá nevěsta. Jenže podle vědců už dávno není svatební noc o sexu! Možná se i vy marně těšíte na první manželský orgasmus v roli vdané paní! Proč?

Ženich se většinou opije!

Z britského průzkumu jasně vyplynulo, že celých 53% novomanželů nezažije svatební sex! Jaké je k tomu vedou důvody? Zkuste hádat! Úplně nejčastější je ten, že je ženich velmi opilý a usne hned, jak se dostane do postele! Jak romantické…

Ale aby se vina nesvalovala jen na muže, 15% nevěst místo milování v posteli pod nebesy usíná také. Ne proto, že by se snad štěstím opily, ale protože předešlou noc oka nezamhouřily, jak si neustále nervozitou přehrávaly scénář nadcházejícího dne. No a spánkový deficit udělal svoje. (Ke škodě toho nově pořízeného a drahého spodního prádla.)

Ovšem objevují se i případy, kdy to nevěsta přežene s alkoholem a zachvátí ji nevolnost. V číslech to znamená 11% společensky unavených žen!

článek

Velký tlak? Žádný sex! 

„Novomanželé už dnes nekladou takový důraz na sex o svatební noci. Hlavní priorita je organizace a průběh svatby. Kvůli ní jsou oba snoubenci pod velkým tlakem a ve stresu. Navíc většina párů už spolu žije mnoho let před svatbou, proto pro ně už není tolik důležité zachovávat tuto tradici,“ nechal se slyšet George Charles, autor studie a britský psycholog ze společnosti Voucher Codes Pro. Vy to vidíte jinak? Chcete si svatební noc užít se vším všudy? Pak vás čeká velmi náročný úkol!

Prevence je základ

Jak zařídit, aby všechno dobře dopadlo? Je nutné dohlédnout na konzumaci alkoholu ženicha a občas mu podstrčit i sklenku vody. Jistota je jistota! Mimochodem, s tímto důležitým úkolem vám rádi pomohou přizvaní hosté, co třeba družičky a svědci? Když přidají ruku k dílu, vám odpadnou starosti. Méně nervů, více chuti na sex, to dá rozum!

Vždyť milování s vaší polovičkou zažijete mnohokrát, ale to svatební, to je přece jenom jednou! Tak hodně štěstí ve svatební den se vším, co k tomu patří!

A jaká byla vaše svatební noc? Co se během ní odehrálo? Svěřte se s trapasy nebo romantikou! 

Foto zdroj: profimedia.cz

27.5.2014 12:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist