Jaký je? To prozradí jeho spodní prádlo!

Ráda byste se o svém novém muži dozvěděla víc? Jsou sice věci, které ukáže jenom čas, ale něco málo se dá zjistit už teď! Stačí se podívat, co skrývají jeho kalhoty! Podle spodního prádla se dá odhadnout povaha majitele!

Pánské spodní prádlo se od dob, kdy se nosily pouze modrobílé, pruhované trenýrky sahající skoro až ke kolenům, hodně změnilo! Dnes mají pánové na výběr daleko víc variant a možností. Někdo rád slipy, jiný zase trenýrky. Co se stane, když spojíte prádlo a charakterové vlastnosti? Vyjde vám jedno. Podle toho, do čeho muž rád halí svoje nádobíčko, bezpečně poznáte, jaký je! Takže co rád nosí ten váš?

1. Boxerky 

Takový muž o sebe dbá. Nikdy ho neuvidíte s neučesanými vlasy, nebo nedej Bůh, s neostříhanými nehty na nohách. Móda pro něj rozhodně není cizí slovo. Umí sladit barvy, hezky se obléká. Občas si sice trochu „zabordelaří“ a neustele postel, ale ve skříni má všechno srovnané do komínků.

Je velmi společenský, sportovně založený a charismatický. Miluje, když se ženám líbí. A když se o něm mluví. Ale může se z něj vyklubat metrosexuál, na to pozor! Přece se nechcete každé ráno dožadovat toho, aby vás už konečně pustit do koupelny, na kterou máte nárok stejně jako on!

2. Slipy 

Tenhle typ muže má rád pořádek. U něj v bytě bude vždycky naklizeno a všechno srovnáno do posledního detailu. Je cílevědomý, chytrý a překvapí vás svojí spolehlivostí a dochvilností. Je tak trochu puntičkář, ale ví, co chce a jde si za tím.

Konfrontace s ním může vzniknout v případě, že vyhodíte papír do odpadkového koše určeného pro plasty. (On totiž třídí odpad a leží mu na srdci dobro celé planety.) Pokud budete pobývat převážně u něj, připravte se na hru podle jeho pravidel. Chcete dobrou radu? Občas ho pozvěte i k sobě domů, protože jedině tak můžete být, aspoň na chviličku, svým vlastním pánem.

článek

3. Trenýrky 

To je gentleman ze staré školy! Spolehněte se na to, že vám vždy podrží dveře, pomůže vám usadit se ke stolu a vysvléct se z kabátu. Je to romantik tělem i duší. Občas vás překvapí květinou či jinou roztomilou pozorností. Budete se s ním cítit jako princezna, protože je velice ohleduplný a upřednostňuje vaše zájmy před jeho vlastními. Má za cíl rozmazlovat vás! Jenže všeho moc škodí!

Bude nutné ho občas ho upozornit, že máte i svůj život a potřebujete si někdy vyrazit sama s kamarádkami. A odpočinout si. I od něj. Jestli to pochopí, budete se k němu vždy ráda vracet.

4. „Dole bez“ 

Ten, kdo si na prádlo moc nepotrpí, si nepotrpí ani na vážný vztah. Proč? Je to totiž bohém a dobrodruh, který se nechce nechat svazovat – ničím. Má rád volnost a trpí panickou hrůzou ze závazků. Jinak se s ním velká legrace, mezi lidmi je oblíbený, pro přátele obětavý, a když se někdo z jeho blízkých ocitne v nouzi, neváhá se mu vydat na pomoc.

Ale čeho se u něj pravděpodobně nikdy nedočkáte, je žádost o ruku. Svatba je pro něj noční můrou! On chce být starý, svobodný mládenec, který má svůj klid. (Jen si vzpomeňte na Charlieho Sheena v seriálu Dva a půl chlapa. To je přesně on.) Nenechá se do ničeho tlačit. A nejdůležitější názor? Pouze jeho vlastní.

Tak co si o tom myslíte? A jaký druh prádla máte na mužích nejraději vy? Napište nám o tom pod článek.

Foto zdroj: profimedia.cz

29.8.2014 12:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist