Stylová těhulka Kate Middleton: Chic i s bříškem

Kate Middleton už se připravuje na porod. Ani se tomu při pohledu na její stále velmi štíhlou postavu jen s nepatrně se rýsujícím bříškem nechce věřit, ale porod se blíží každým dnem. A nutno podotknout, že Kate je jedna z nejstylovějších těhulek světa.

kate-1100x618.jpg Zdroj: www.shutterstock.com

Třiatřicetileté Kate Middleton mateřství prospívá a na své poslední společenské akci před porodem vypadala prostě fantasticky. Vypadala jako křehká víla, a nikoliv jako žena, která se každým dnem chystá na cestu do porodnice.

A přece je tomu tak!

Na charitě vévodkyně z Cambridge na otázku, kdy očekávají s manželem princem Williamem radostnou událost, odpověděla, že v polovině či na konci dubna. Britský dení Daily Mail se ale chlubí tím, že se mu podařilo zjistit přesné datum blížícího se porodu – tím má být 25. duben. Pokud by tomu tak bylo, narodilo by se princátko ve znamení Býka, stejně jako například herci Renée Zellweger či Al Pacino.

Prince George bude o pouhých 21 měsíců starší než jeho bráška nebo sestřička. A podle všeho bude muset překonat i poněkud složitější chvilky – již nebude centrem pozornosti on jako doposud. Jeho máma se bude plně věnovat nejen miminku, ale také královským povinnostem.

Ani samotnou Kate a prince Williama nečeká nic jednoduchého. Dítě ve zmanení Býka bývá totiž často velmi tvrdohlavé a snaží se často svého rodiče přetlačit silou vůle. V dospělosti je však Býk zpravidla velmi klidný a vyrovnaný. Otázkou zůstává, jak se namalém princátku podepíše královský protokol a neustálý tlak médií.

Bude to holka? Zajímavá fakta

  • „Rád bych viděl Williama, jak by si poradil s holkou,“ žertuje princův bratr Harry. Princeznička z Cambridge se nenarodila už 182 let. Naposledy přišla na svět Mary Adelaide z Cambridge v roce 1833, byla to vnučka krále Geogre III.
  • Oba sourozence – tedy malého George a miminko – bude dělit 21 měsíců, pro zajímavost princové William a Harry jsou od sebe 27 měsíců a Kate Middleton a její sestru Pippu dělí pouhých 20 měsíců.
  • Kdyby se miminko narodilo dnes, tedy 21. dubna, mělo by narozeniny ve stejný den jako jeho prababička britská královna Alžběta II. Pokud přijde na svět 29. dubna, bude to na čtvrté výročí svatby Williama a Kate.
  • Dítě se podle všeho zřejmě bude jmenovat: Alice, Elizabeth, Charlotte, Victoria, Diana, James, Arthur, Charles nebo Philip.
  • Vévodkyně bude rodit opět v Lindo Wing v paddingtonské nemocnici St. Mary´s. Přestože má jako druhorodička 10% slevu, i tak vyjde porod celkem draho. Na jednu noc vyjde pobyt včetně porodu a rad asistenta v přepočtu na 228 tisíc Kč.
  • Kate hodlá rodit přirozeně, minule porod trval 10, 5 hodin, s druhým dítětem to, jak určitě i ona sama doufá, půjde rychleji.

Přiznáváme bez mučení, že vévodkyně Kate je pro nás nejen úžasnou dámou, ale také módní ikonou. Umí totiž luxusně vynést i těhotenskou módu. 

Foto zdroj: shutterstock.com

21.4.2015 6:00| autor: Marta Dostoupilová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist