Co všechno se může stát po svatbě aneb Malý manuál pro nevěsty

Chystáš se vlézt do chomoutu a stát se šťastnou vdanou paní, ale děsí tě všechny ty zprávy, které se hrnou ze všech světových stran? Rozhodil tě rozvod kamarádky i kamarádův úlet se sekretářkou, který se provalil? Máček! Po svatbě se toho může stát mnohem víc!

Muži tvrdí, že se žena po svatbě změní. Možná ano, ovšem muži se rovnou transformují v úplně jiné bytosti, silně pochybujeme, že jsou vůbec lidského druhu:-). Takže, co tě také může čekat po svatbě? Nabízíme ti takový malý manuál pro nevěsty…

Objeví se pračlověk

Budit se budeš desítky let vedle muže, kterého jsi tak neskutečně milovala, díky němuž tvé srdce tepalo v infarktových hodnotách a bez kterého sis nedokázala představit jediný den. Pravda, věkem ten tvůj ideál namísto vášnivého večera raději zalehne k televizi se sklenicí piva, občas si u toho urovná “nádobíčko”, po každé druhé misce brambůrků si krkne a v rozčilení nad příšerným fotbalovým zápasem urve i tzv. “utrhprdel” s takovým odérem, že by mohl učit malé tchoře smrdět. Do toho se snaží s patřičným zvukovým doprovodem vyšťourat ze zubů zbytky od oběda, aby si před spaním nemusel čistit zuby, a místo kapesníku používá potah na gauči nebo závěs.

Přibudou děti ( i jeho)

Jelikož tento pralesní člověk nechal za záhadných okolností někam zmizet tvého galantního, kultivovaného a noblesního muže, jehož sis vzala, nečekej ani pomoc s dětmi. O to hůř, pokud jste si přivedli každý nějaké to dítko z předchozího vztahu a společně si z lásky pořídili ještě další dáreček. Rozjívené dětičky, snažící se navzájem pozabíjet a vymýšlející nejrafinovanější způsoby, jak obejít vaše zákazy a příkazy budou prostě všude. Vyslechnou si dvacetiminutovou lamentaci na téma nechutný bordel v jejich pokoji, aby ti s klidem anglického lorda oznámili, že pořádek je pro blbce, neb inteligent zvládá chaos. Veškeré tvé výchovné metody ztroskotají na tom cizinci, co se ti neustále válí v obýváku na gauči, protože jim všechno, co ty zakážeš, povolí.

Semelou tě povinnosti

Každé ráno budeš vstávat, abys připravila dětem do školy svačinu a oblečení, které zůstane naprosto ignorováno a následně bude nahrazeno jakýmsi neidentifikovatelným kusem hadru, na němž nepoznáš předek ani zadek, ale jisté je, že rozkrok bude nejvýše u kolen. Letíš do práce, z práce na nákup, domů uvařit něco k večeři, nicméně tvé možnosti se stále zužují, protože dcera nesnáší to odporný zelený, co plave v té smetanové omáčce, syn nesmí knedlíky, protože by se mu neformovala muskulatura, kterou se poctivě snaží vypěstovat, a ty mu jako správná milující matka neřekneš, že by mohl vyučovat anorektičky, jak hubnout.

Večer si celá splavená sedneš k televizi, že si v klidu vychutnáš svůj oblíbený film plný romantiky, ale Marťánek, kterého si chováš, přepíná z jednoho programu na druhý, aby nakonec skončil u fotbalu. Raději si jdeš číst a usínáš dříve, než se ozve jeho neskutečné chrápání. A sex? Co to je ten sex? Ani nevím, nevymysleli instituci manželství chlapi?

Když ti bude nejhůř, ještě pořád se můžeš podívat na fotky ze svatby. Pokud budou vypadat jako naše ve fotogalerii, když nic, alespoň se pobavíš!

Foto zdroj: Thinkstockphotos.com

12.8.2015 10:00| autor: Petra M.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist