Šok! Ženy ztratí jeden rok života civěním do svých skříní!

Už jste někdy vyčítala svému partnerovi, že cizí ženy sleduje až moc? Určitě! Ale on má co povídat! Jeho výtka směrem k vám se jistě týká toho, proč tak často a dlouho koukáte do skříně, než si vyberete oblečení. A teď to přijde… Víte, kolik času vám oběma zaberou tyhle dvě činnosti? My ano! Budete v šoku!

Asi to všichni znáte. Jdete se svým partnerem do obchodu na nákup a někde mezi rýží a těstovinami ho přistihnete, jak nenápadně okukuje cizí ženu v minisukni u protějšího regálu. Že se vám to stalo snad už tisíckrát? Asi není třeba pouštět se do detailů, patří to k životu… A další modelová situace, tentokrát z domácího prostředí?

Chystáte se jít se svým partnerem na večeři, takže už od rána propadáte panice, co vhodného a elegantního si máte obléct. Hodiny stojíte před skříní (samozřejmě s naprosto bezradným výrazem a natáčkami na hlavě), vyhrožujete, že zůstanete doma, protože prostě nemáte v čem jít. A on? Čeká obutý v chodbě a zuří. Že by úděl všech žen a mužů? Vypadá to tak!

Muži okukují deset žen denně!

Americká studie prokázala, že pánové koukají na 10 žen denně, což jim průměrně zabere až 45 minut z každého dne! Celkem to dělá skoro 260 hodin ročně, což je přibližně 11 dní z každého roku. A to ani nechtějte vědět, kolik to dělá za celý život! Sedíte? Tak s pravdou ven! Je to přesně jeden rok. Ano, celý jeden rok života muži civí na cizí ženy, a to nejčastěji v obchodě, v barech nebo na ulici. Kdyby se radši věnovali nějaké bohulibější činnosti, třeba sekání trávníku, přidělání poličky v koupelně nebo masáži svých drahých poloviček…

článek

Dobře, nebudeme z toho dělat vědu. Zvlášť když ženy jsou na tom tak nějak stejně. Která by se nepodívala na svalnatého zahradníka bez trička? Jedna z deseti? A u té jedné jediné by se navíc prokázalo, že má zrovna zánět spojivek? Jen tak mimochodem, v celoživotním průměru ženám zabere pouze 6 měsíců zírání na svaly a kukuč toho krasavce, co připomíná Jacoba ze Stmívání. Ale co se týče oblékání, tak to jsou ženy naprosto ztracené!

Ženy se ztrácejí ve svých šatnících! 

Přibližně 270 hodin za rok dámy sledují svoje skříně! Ve výsledku se jedná zase o ten jeden rok, ztracený úplně (ne)smyslně tím, že dotyčná přemlouvá svoji garderobu, aby ze svých útrob uvolnila něco, co jí bude slušet. Alespoň tak to tvrdí vědci.

Vidíte, nemáme si co vyčítat. Někdo pozoruje ramínka, někdo zase nohy v sukni. Ostatně, každý máme svoje mouchy…

A jak dlouho se díváte do svojí skříně vy? Kolik minut vám trvá, než se oblečete a odejdete z domu? 

Foto zdroj: profimedia.cz

14.3.2014 8:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist