Skvělý tip pro vás – šetrné mytí pro miminka!

Stala jste se matkou a kromě nádherného malého uzlíčku, který vám dělá jen samou radost, vám přibyly povinnosti a starosti, nejen o to, jak jej správně přebalit, obléknout, ale také nakrmit. A právě krmení bývá velmi často příčinou pořádného stresu maminek. Samotná příprava mléka je poměrně snadná, ovšem, jak udržet savičky, lahve a dudlíky v dokonalé čistotě?

Věděli jste, že dětské láhve jsou během své životnosti myty a oplachovány někdy až 2 700 krát v závislosti na době používání? Maminky myjí dudlíky, láhve, misky a lžíce každý den. Většina dětské výživy se v prvních měsících skládá z mléčných proteinů, které jsou sice pro naše děťátko nezbytné , ale bohužel pro nás zanechávají zbytky v láhvích, savičkách a miskách.

Sáhněte po přírodě – nový mycí prostředek funguje na bázi enzymů
V přírodě pomáhají enzymy rozkládat proteiny  a toho využili odborníci při výrobě nového mycího prostředku, který se specializuje na dětské výrobky a příslušenství odsávaček. Přípravek na bázi přírodních enzymů dokonale rozpouští mléčné bílkoviny z kojeneckých láhví a misek a odstraní je z povrchu láhve či misky.

Dokonalá rozpustnost zaručuje precizní vypláchnutí
Při použití tohoto nového mycího prostředku se nemusíte obávat špatného vypláchnutí.  Speciální tekutina na mytí dětských výrobků je tak tekutá jako voda.  Lehce se ve vodě také rozpustí. Funguje zcela přirozeně a navíc spolehlivě. Po umytí se mycí prostředek zcela vypláchne bez zanechání jakýchkoliv stop. Neobsahuje žádná barviva ani parfémy.

TIP pro vaše peněženky i odolnost lahviček a dudlíků
Výrobci kojeneckých láhví doporučují ruční mytí. Láhve, které jsou myté ručně  vydrží déle, čímž šetříte vaši peněženku. I po mnoha mytích na lahvích nenajdete žádné známky opotřebení, na rozdíl od láhví umývaných v myčce na nádobí. Agresivní mycí prostředky v kombinaci s vysokou teplotou v myčce narušují povrch láhve a způsobují praskliny. Zbytky chemického prostředku často zůstávají uvnitř láhve, a poté mohou být zamíchány do mléka při dalším krmení.

18.12.2012 1:00| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist