(Ne)povolené erotické fantazie: Muže vzrušuje sex s ex, ženy se sousedem

I ten nejlepší sex s tím nejdokonalejším partnerem se po čase bohužel stává rutinou. A tak je potřeba jej čas od času přikrášlit. To se nejčastěji děje tou nejjednodušší formou – v naší hlavě.

Ač odborníci radí, že lépe je mluvit s partnerem o tom, jak milování vylepšit, daleko méně náročné je oddat se vlastním představám, které sex dovedou opepřit.

Ale právě v těch zmíněných projekcích, které se během milování honí hlavou a často se nedají ani zastavit, se obě pohlaví liší. Zatímco muži si nejčastěji v duchu představují například  sex s bývalkou, bondáž či sex ve třech a jejich snem není nic jiného, než dosáhnout sexem naprosté pohody a uvolnění, ženy zase rutině unikají představou o sexu s někým úplně jiným. A většinou to nejsou hollywoodští krasavci s vypracovanými opálenými těly. Tato jakási tiše a nevědomky tolerovaná nevěra se týká většinou člověka z jejich bezprostředního okolí.

Vůbec to nedovedu pochopit, ale při milování jsem si několikrát představovala, že souložím s manželovým bratrem. Vždy jsem při tom velmi rychle dosáhla orgasmu. Přitom na něho za normálních okolností téměř nemyslím, naše vztahy jsou řekněme dost vlažné,“ svěřuje se dvaačtyřicetiletá Gabriela.

článek

Nabízí se samozřejmě otázka, zda se kvůli představě, že se milujete s někým jiným, než s tím, který aktuálně hladí vaše stehna, trápit. Odborníci uklidňují, že jsou podobné představy celkem normální, a nejen že nejsou škodlivé, naopak vztahu spíše prospívají. Pokud máte bohatou fantazii, zvyšuje se tím automaticky i vaše libido, a spokojená jste nejen vy, nýbrž i váš partner (chudák ani netuše, že jste se právě „milovala“ s Bradem Pittem).

Ženské představy stále častěji jitří také sledování porna. V jedné anonymní britské anketě přiznala, že se tu a tam dívá na filmy pro dospělé, více než polovina dotázaných a devět procent dokonce „sjíždělo“ porno každý den.

Další zajímavá fakta o sexu

  • Na sex ráno pomyslíme průměrně čtyřikrát.
  • Muži myslí na sex v průměru 34krát za den.
  • Nejčastěji kromě postele se lidé chtějí milovat ve sprše, na pracovišti či na veřejném místě. Dvě procenta sní o sexu v kostele.

A jaké jsou vaše sexuální představy a místa, kde byste se chtěla milovat? 

Foto: Profimedia.cz

21.5.2014 12:00| autor: Marta Dostoupilová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist