Lví žena: Žena wamp, která vládne světu

Lvice je nejenergičtější ženou zvěrokruhu. Snad nikdy ji nenajdete pasivní, a když už, tak jen na krátkou dobu, umí žezlo svého života držet v rukou velmi pevně, snoubí se v ní neskutečná vášnivost a touha mít všechno pod kontrolou. Svým způsobem mohou být Lvice nesmírně lákavé a na druhé zase mohou působit až odpudivě právě díky své činorodosti a rozlítané energii kolem sebe.

Je to lovkyně!
V dětství nepatřila k těm, která by se utápěla v slabomyslnosti. I když má nepříliš šťastné dětství, rozvrácenou rodinu nebo je prostě jen „ponechána sama sobě“, umí se o sebe postarat a od raného věku umí rozvíjet svou vlastní svobodu. Diktátorům se už v útlém věku umí pěkně vzpouzet a jde si svou cestou, ačkoliv u toho umí předstírat, že plné požadavky svých diktátorských rodičů. Sama je jako matka dokonalá, protože umí poskytnout oporu i lásku a její zanícené podporování svých vlastních dětí je opravdu vytrvalé. Umí tak dětem dát do života celkem fajn příklad, jak se o sebe postarat i při nepřízni osudu. Jejím principem je bohyně lovu Artemis a ta se rozhodně s životem nepáře. Když se s ní náhodou dostanete do křížku, téměř nemáte šanci na vítězství – pokud tedy nejste taky Lvice.

Na lovu za slávou!
Nezřídka u Lvic vidíme rysy touhy a honby se za slávou. Nemusí být za každou cenu v televizi, ale nějaký ten kariérní úspěch jim v očích bliká už od základní školy. Obyčejně kolem sebe má i patřičnou partu fanynek, kterým velí. Její přátelství vykazuje typické rysy, má jednu nebo dvě nejlepší přítelkyně (nebo přátele), kterým zůstává věrna po celý život. Ostatní okruh známých je bezesporu velmi široký, proměnlivý a prožívá ho velmi intenzivně. Ne snad po citové stránce, ale prostě po té akční – neustále je v pohybu, plánuje večírky, babince a sezení u skleničky vína. Ještě jedna zajímavost na ní je, kdoví, proč to tak je, ale říká se o ní, že je nejoblíbenější kamarádkou homosexuálních mužů – prostě na ni letí a ona na ně.

článek

Mazaný úsměv?
Lvice má krásný úsměv, trošku mazaný, no prostě tlama lva, nikdy nevíte, co se v té kráse doopravdy skrývá. Obličej mívá kulaťoučký a milý a vyznačuje se zejména lví hřívou vlasů. Někdy mívá trochu robustní postavu a její „kila“ citlivě reagují na emoce. Potřebuje-li se před něčím chránit, malinko nabude, ale nadbytečný tuk zase odchází ve chvíli, kdy se její životní situace uklidní. Astrologické knihy praví, že na Lvici jsou nejkrásnější její ňadra, dokonale formovaná, tvarovaná a do vysokého věku prostě krásná! Navíc tyto miloučké pahorky nemá ani moc velké, ani malé, prostě akorátní. Stejně tak mívá podobně baculatou a sladkou zadnici, ačkoliv nohy a ruce mohou působit poněkud chlapecky a mívá sklony k suché pokožce. Slavné osobnosti? Třeba Jennifer Lopez,  Melanie Griffith, Gillian Anderson, ale také jemnější typy jako Sarah Brightman nebo lvice Coco Channel.

Trošku prostořeká…
Astrologicky je žena  ve Lvu řazena do věkového období 28 – 35 let, čili ta nejlepší a nejzralejší léta, věk rodičovství a ochrany rodiny. Na své partnery je však velmi náročná: Musí s nimi být vše v nejlepším pořádku, jinak nehne ani brvou a na podpatku ho vynese přede dveře. Lvice se s tím prostě nepáře a to je důvod, proč za ní táhnou davy přítelkyň, obdivovatelek… anebo proč ji jiná skupina žen nenávidí právě za to, jaká je – DĚSNÁ.

Foto zdroj: profimedia.cz

15.8.2013 8:00| autor: Renata Petříčková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist