Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle karet od 12. 5. do 18. 5. 2014

Kouzelný týden ve znamení přírodních bytostí. Jsou všude kolem nás, přesto, že je běžným zrakem nevidíme, vnímá je naprosto každý. Jak? Příjemné pocity – vibrace, při pohledu na krásnou květinu, stromy nebo řeku. Poslechněte si, co vám vzkazují nádherné víly.

Beran (21.3. – 20.4.) 

Máte mysl zaplněnou starostmi a strachem co bude? Víly vám vzkazují, ať co nejvíce pobýváte v přírodě. Je potřeba být ve spojení s Matkou Zemí, jakmile se odpojíte a nestojíte nohama pevně na zemi, vzniká strach a nejistota z toho, co bude dál.

Zkuste každý den alespoň na pár minut, chodit na boso v čisté trávě nebo potoce, který je plný kamenů. Přivřete oči a nechejte přes chodidla proudit magickou energii přírody. Požádejte víly, ať vám pomohou vyřešit problém, který vás nejvíce trápí, jsou připraveny pomoct s jakýmkoliv problémem.

Otevřete oči a sledujte přírodu, drobná třepotavá světla jsou přírodní bytosti, pro vás je to znamení, že je právě začínáte vidět.

Býk (21.4. – 21.5.)

Nebojte se, vše dopadne dobře, hra jménem – život, má šťastný konec. Vše, co vás tolik trápilo a nedalo vám spát, se vyřeší ve váš prospěch. Víly vám vzkazují, ať se přestanete bát o budoucnost, protože díky strachu, by se vaše obavy mohly negativně vyplnit. Zajděte si do přírody a obdivujte jednoduchou krásu kolem sebe, všímejte si také ptáků, kteří nikdy nemají strach z budoucnosti. Žijí jen přítomným okamžikem, vyzkoušejte to také a leťte naproti novému radostnému životu. Požádejte přírodní bytosti o pomoc, vše dobře dopadne.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Problém, který vás trápil, se pomalu uzdravuje. Budete velmi příjemně překvapení řešením, které jste již ani nečekali. Víly vám vzkazují, že i když výsledek zatím nevidíte, máte důvod k radosti a úsměvu. Na cestě k vám je příznivá zpráva, která se může týkat např. problematického vztahu, neočekávaného zdroje financí, uzdravení z dlouhodobé nemoci, profesního růstu nebo také nového přírůstku do rodiny. Pokud toužíte po lásce, je velmi pravděpodobné, že vám někdo vyzná lásku. Těšte se a radujte se z maličkostí, problém je vyřešen.

Rak (22.6. – 22.7.)

Víte, že vaše duše touží slavit a radovat se? Myslíte, že nemáte co, omyl! Vždy je důvod k oslavě. Víly vám vzkazují, ať na nic nečekáte a začnete hned. Duše miluje dobrodružství, jakýkoliv aktivní pohyb miluje, tanec, zpěv, plavání nebo turistický výlet do přírody. Možná váháte a říkáte si, že nemáte dostatek času ani financí. Zapomeňte na chvíli na starosti a zapřemýšlejte, co by vám právě nyní udělalo radost. Navrhněte přátelům nebo partnerovi výlet do hor, zakončený malou oslavou a tancem. Vyčistíte si mysl a oživíte stará přátelství, nečekejte, až vás někdo pozve, ale buďte iniciativní vy a vše naplánujte sami.

článek

Lev (23.7. – 22.8.)

Vaše intuice se nikdy nemýlí, krůček po krůčku zjišťujete, že na tom bude něco pravdy a stále víc si všímáte svých vnitřních pocitů. Jste na správné cestě, teď je velmi důležité, abyste o své víře nepochybovali a nechali se vést srdcem. Víly vás vybízejí, ať si všímáte opakujících se znamení, ať již v podobě myšlenky, nápadu nebo snů. Pokud se vám určité záležitosti opakují nejméně třikrát, je to znamení, že máte tuto myšlenku podpořit a zhmotnit. Vaše srdce se zachvěje radostí a povede vás dál. Uvědomte si, po čem ve svém srdci toužíte a jděte za svým snem. Pokud vytrváte, za čas se váš sen, stane skutečností, nebojte se postupovat vpřed.

Panna (23.8. – 22.9.)

Stále se vám nedaří vyřešit problém, který vás trápí již delší dobu? Zkuste se od něj na chvíli odpoutat. Když se usilovně snažíte a stále bez výsledku, je to znamení, že máte přestat a předat vše, vyšší moci. Víly vám vzkazují, ať s úsilím na okamžik přestanete, přestaňte myslet na problém a v duchu si řekněte: „odevzdávám vše vesmíru, ať se snaží ON.“ Okamžitě se vám uleví a řešení na sebe nenechá dlouho čekat. Budete překvapení rychlostí a snadností, takhle pracuje Vesmír a vaše klidná mysl.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Vaše ženská energie – sexualita, volá o pomoc! Víly vám vzkazují, ať se na chvíli zastavíte, zhluboka se nadechnete a vydechnete. Máte k sobě být upřímní a uzdravit vše, co se týká vztahů i lásky k sobě. Sexualita je důležitou součástí našeho života a víly velmi dobře vědí, jaké světlo vzniká, když splynete v objetí se svým partnerem.

Možná vás stále omezují staré vzorce chování, které vznikly negativními postoji v dětství a dospělosti. Pokud si sami nevíte rady, požádejte víly o pomoc a ony vás zavedou k nejvhodnějším zdrojům pomoci, tak abyste opět mohly prožívat radost z vašeho ženství.

Štír (24.10. – 22.11.) 

Výborně, právě nyní u vás dochází k pozitivní změně ve vztazích rodiče a děti. Rodina je pro říši víl velmi důležitá a vědí, jak je důležité pečovat o dobré vztahy. Vzkazují vám, že k vám přichází nečekaná událost, která přinese šťastné vyřešení problému s dětmi i rodiči. Nedovolte, aby se citová zranění ještě více prohlubovala. Promluvte si o problémech ihned a nečekejte, až se nakupí. Postavte se čelem ke všem nepříjemným emocím ve vztahu s rodinnými příslušníky. Je také dost možné, že k vám přichází nový člen rodiny. Ať již dlouho očekávané dítě nebo nový rodinný příslušník získaný díky manželství. Jste v bezpečí a vše, co se děje vám přináší radost a uspokojení.

článek

Střelec (23.11. – 21.12.)

Blíží se k vám nová příležitost. Gratulujeme! Právě nyní se k vám mílovými kroky blíží skvělá zpráva. Může mít podobu nové pracovní příležitosti nebo se naskytne skvělá investice. Pokud jste právě o nějaký finanční obnos přišli, máte otevřené dveře k mnohem většímu zdroji. Nebojte se, vše potřebné umíte a strach, že práci nezvládnete, je neopodstatněný. Víly vám vzkazují, že vaše znalosti jsou dostačující a pomohou vám na vaší cestě k novému. Všímejte si všech nových příležitostí, které se k vám dostávají a nebojte se, je přijmout.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Máte trápení a stále vám uniká zdárné řešení? Zkuste se podívat na celý problém z nadhledu, staňte se pozorovatelem a možná uvidíte nové východisko. Víme, že neustále hledáte řešení a do vašeho vědomí se vkrádá beznaděj. Víly vám vzkazují, ať ustoupíte stranou a odevzdáte jim vše, co vás tolik trápí a děsí. Neztrácejte víru a naději, pomoc je již na cestě. Pozitivní naladění a emoce nejlépe získáte v přírodě nebo u vody. Sledujte dění kolem sebe, všímejte si krásy a věřte, že vše je dobré.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Cítíte se unaveni a bez nálady? Vaše tělo bije na poplach! Zastavte se na chvíli a naslouchejte svému tělu, je moudré a s naprostou přesností ví, co mu chybí. Víly vám vzkazují, že vaše tělo touží po pohybu. Věnujte se mu pár minut a zeptejte se, po jakém pohybu touží. Chce zlepšit činnost vašeho srdce – pak si touží zaběhat. Nebo si přeje procházku v přírodě, tanec či lekci jógy? Dejte mu vše, po čem touží, naslouchejte a splňte jeho přání. Zlepší se činnost vašeho srdce, budete pružnější a vyčistíte mysl od zbytečných myšlenek a strachu.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Víte, že nejlepším přítelem jste vy sami? Vše, co potřebujete, po čem toužíte, jste schopni dát si sami. Každý občas touží po uznání nebo vlídném slovu od blízkých, pokud se vám ho nedostává, můžete mít pocity strachu, že nejdete správnou cestou. Víly vám vzkazují, že se nemáte bát, všechno bude v pořádku. Radí, ať se zbavíte všech negativních myšlenek, které vás odvádí od naslouchání vaší intuice. Co nejčastěji se chvalte a mějte se rádi, ať se děje cokoliv. Jste jedineční a nikomu nedovolte, aby zpochybňoval vaši víru. Vše se v dobré obrací, s důvěrou se spoléhejte na svůj vnitřní zdroj.

Foto zdroj: profimedia.cz

12.5.2014 12:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist