Podle tance poznáš samce aneb co o sobě prozradí na parketu!

Pomalu nastává plesová sezóna a s ní také příležitost narazit na zajímavý protějšek ve víru tance. Pozorně svého nápadníka sledujte, jakým způsobem tančí. Můžete podle toho odhadnout, jaký bude v posteli!

S myšlenkou, že tanec je součástí procesu přirozeného výběru partnera, přišel už starý dobrý Darwin. Současní vědci mu dávají za pravdu – ženy se prý ve stadiu ovulace při tanci více vlní v bocích, což poutá mužskou pozornost. Styl tance mužů se oproti tomu liší podle hladiny hormonu testosteronu. Muži s vyšším testosteronem bývají pro ženy přitažlivější a dají se rozpoznat právě na tanečním parketu. Chcete napovědět, jak je na tom s testosteronem ten váš? Vytáhněte ho na ples!

Leklá ryba:
Na parketu je nejistý a jeho taneční kroky jsou váhavé. Dotýká se vás zlehka, jako by se bál, že se mu pod rukama rozplynete. Musíte vyvinout vlastní iniciativu, abyste si vůbec zatancovali. Dostáváte se tak do pozice, kdy vy vedete partnera, nikoli on vás. Takovému muži příroda moc testosteronu nenadělila. Můžete očekávat, že vedení budete muset přebrat i v milostném životě. Sám se k ničemu nerozhoupe a veškerá rozhodnutí včetně sexuální iniciativy přenechá ženě. Kam ho postavíte, tam ho najdete. Jeho výhodou je spolehlivost a snaha řešit všechno v klidu a míru.

Přirozený vůdce:
V klasickém tanci platí pravidlo, že muž vede partnerku. Tuto představu máme zažitou i v intimní oblasti – muž většinou bývá v sexu ten iniciativnější, což vyplývá i z jeho fyzických proporcí. Pokud vás taneční partner umí vést, aniž by s vámi vší silou smýkal po parketu, a taneční kroky snadno sladíte dohromady, potom jste zřejmě našla ideálního milence. Shodnete-li se v tanci, shodnete se i v sexu, a ani v záležitostech běžného života by neměly vznikat vážné trhliny. Tento partner je přirozeně mužný i sebevědomý a bude vám v životě oporou.
[[related]]
Drtič prstů:
Jeho stisk je až křečovitý a v jeho objetí se měníte v pasivní figurínu, kterou je smýkáno a otáčeno, jak si zrovna zamane. Nedá vám prostor pro vlastní taneční kreace a po skončení písničky se cítíte vyčerpaně. Takový muž má testosteronu až příliš. Může být hodně přitažlivý a můžete s ním prožít bouřlivý sex, v životě se ale zřejmě bude chovat příliš dominantně. Vysoká hladina testosteronu sice souvisí se schopností zplodit silné a zdravé jedince, ale pro rodinný život není moc vhodná, jelikož je spojena také se zvýšenou agresivitou. Od tohoto typu si proto moc neslibujte…

24.10.2011 4:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist