Proč mají muži rádi mrchy a ne hodné holky?

Také vás to zaskočilo? Ano, realita je bohužel taková. Hodné holky jsou v dnešní době skupinou ohrožených druhů. Pro chlapa absolutně nezajímavým, nepřitahujícím objektem. Nepokládejte si otázku, v čem jsou ,,mrchy“ jiné, položte si otázku, co udělat, abyste byla jednou z nich.

Michaela byla s Davidem 4 roky. Posledním rokem na něm však pozorovala něco divného, začal ji lhát s kým je, vracel se domů jinak, než slíbil. A tak mu jednoho dne vlezla do telefonu a nestačila se divit. David si užíval všude kde mohl. Dokonce to zkoušel i na matku její kamarádky. Ona však byla ochotna na všechno tohle zapomenout a žít s ním dál poklidným životem. Dělala všechno, co si přál, nikam nechodila, čekala na něj, vymýšlela různorodé programy. Na rady nereagovala. Milovala ho nadevše a doufala, že se jednoho dne všechno zlepší. Ale tak se bohužel nestalo. Po půl roce jí oznámil, že se s ní rozchází kvůli jedné ze svých ,,sta“ milenek. Ona to nechápala, celá zdrcená mi brečela na ramenou a říkala, že pro něj dělala úplně vše, co mu na očích viděla. Říkat mi to ani nemusela, já byla sama svědkem toho, že to tak skutečně bylo.

Sdílíte podobnou zkušenost? Také jste v podrůčí svého manžela, či přítele? Utněte to co nejdříve! Začněte být tou správnou mrchou! 

Slovo ,,mrcha“ působí zřejmě trošku ošklivě, ale tak to nemusí za každou cenu být. Stačí přijmout jen pár vlastností, které ta správná mrcha má. Muži jsou jako stroje, musíte mít přesný návod, jak s nimi zacházet. Jejich ego je tak vysoké a nesmí se nikdy podceňovat, či srážet dolů.

článek

Muž rád dobývá. Tak nezapomínejte: Buďte nedobytné! Muži musí dát velkou práci vás zdolat. Pokud pro něj budete jen lehkou obětí, přijme vás tak rychle jako odhodí. Musíte mu dát tu správnou radost z lovu a následně z úlovku, protože jedině potom vám může dokázat, že je pravý muž. To samé platí i pro ženy, které už doma muže mají. Jedna rada nad zlato: ,,Mějte svůj vlastní plán.“ Nikdy se neřiďte podle muže. Chcete jít na dámskou jízdu, tak běžte! On přece nemá právo vám zakazovat stýkat se s vašimi přáteli a bavit se. Pokud jste doma tou hodnou přítelkyní a manžel, či přítel vám rozumí a věří, nemůže přece namítat nic na to, že máte chuť se jít občas taky pobavit. Neseďte doma jen proto, že on vám to řekl!

Vždy si udržujte odstup! Sama vím, že je to někdy těžké, ale pokud to zvládnete, odměna vás nemine. Odstup muži dodává více kyslíku, volnosti, může lehce dýchat a je uvolněnější. Přesněji řečeno, pokud vám nevolá tak často, jak byste si přála, tvařte se, že o nic nejde. On totiž záhy znejistí, protože nebude vědět, jestli vám chybí, nebo co se vlastně děje. Každopádně nebude mít dojem, že jste k němu přilepená vteřinovým lepidlem, a tím ochotněji se vám ozve sám. Zkuste se tedy vyhýbat otázkám typu: ,,Proč jsi mi nezavolal?“ ,,Co jsi měl celý den tak důležitého na práci?“ nebo ,,Mohl jsi mi napsat alespoň smsku, abych věděla, co s tebou je.“ Pokud tato pravidla dodržíte, věřte mi, že se ozve sám. Proč? Protože nemá pocit, že by to byla jeho povinnost.

Buďte sebevědomá! Muži milují sebevědomé dívky. Samozřejmě s určitou dávkou taktu. Pokud vás muž za něco pochválí, poděkujte a zdůrazněte, že to není jediná věc, kterou umíte. Věřte si a nikdy se nepodceňujte! Muži nemají rádi ,,fňukalky“, které si neustále lámou hlavu nad tím, že jim něco nevyšlo. Muž má rád, když občas i žena dokáže převzít zodpovědnost.

článek

Muž touží po ocenění a úctě. Pokud chcete jakýmkoliv způsobem muže k něčemu motivovat, musí se jednodušše cítit dobře. Touží po ocenění a úctě! Jeho ego jej žene nestále dopředu. Muž si jednodušše musí připadat mužně. Proto se pánové nikdy neptají na cestu, ačkoliv jsou úplně ztraceni. Budete-li mu tvrdit pravý opak, stejně vás nebude poslouchat, takže se ani nenamáhejte. Muž má nejlepší prostorovou orientaci a na tom se nic nezmění. Zkuste třeba jen mimo řečí dodat: „Třeba to byla ta druhá odbočka, kterou jsme projížděli.“ Nenadávejte mu a nesrážejte jeho ego! Musí se stále cítit jako muž! Zkuste se té situaci zasmát: ,,Vždyť to přece nevadí, že si zajedeme o pár kilometrů navíc.“ Věřte mi, že vás za to bude milovat.

Nebuďte stíhačka! Je všeobecně známé, že muži milují volnost. Dopřejte mu ji. Chce jít s kamarády, tak ať si jde. Vy máte také vlastní program. V průběhu večera mu ani nepište. Je to jeho večer, tak proč byste ho rušila. Jakmile muž uvidí, že jej nehlídáte, nesedíte doma a neodpočítávaje minuty, kdy se vrátí, uvidíte, že rád přijde brzy zpátky zase za vámi. Muži mají rádi pohodu, ne věčné otázky typu, co, kde, kdy a s kým dělali.

Naučte se číst mužské myšlenky! Nedělejte vše, co po vás žádá! Využívejte situací, které jsou pro vás výhodné a uvidíte, že se zanedlouho takovou malou mrchou stanete. Mrchou, která je chytrá, obezřetná, a zároveň takovou, které si muž bude vážit a kterou bude milovat.

Tak co vy na to? Umíte být takovou malou mrškou, nebo jste tou hodnou pečující a stále opouštěnou ženou?

Foto: profimedia.cz
6.9.2013 2:00| autor: Daniela

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist